Loading page icon VHCT

Realizacje


Pałac i Folwark Łochów

Pałac i Folwark Łochów usytuowane są w malowniczym miejscu, zaledwie godzinę jazdy od Warszawy trasą S8, w samym sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec, na rozległym terenie o powierzchni 27 hektarów.

Pałac Łochów został starannie odbudowany i odrestaurowany przez firmę deweloperską Arche w latach 2005-2008. Firma Arche, działająca od 1991 roku, dzięki sukcesom na rynku nieruchomości, mogła realizować swoje marzenia o przywracaniu dawnej świetności zabytkowym obiektom.

We wrześniu 2017 roku kompleks wzbogacił się o nową część - Folwark, co zaowocowało zmianą nazwy na Pałac i Folwark Łochów. Folwark, spełniający standard czterogwiazdkowego obiektu, został zaprojektowany w nawiązaniu do historycznych zabudowań, które nie przetrwały do naszych czasów. Jest to nowoczesny kompleks, harmonijnie wpisujący się w historyczny charakter miejsca.

Mieliśmy przyjemność współuczestniczyć w tym projekcie i wyprodukować oraz dostarczyć dla nowego budynku płyty z betonu architektonicznego 2D na elewacje oraz do wnętrz hotelowego lobby.