Loading page icon VHCT

Realizacje


Hi Piotrkowska

Kolejny obiekt użyteczności publicznej…  – brzmi sztampowo i nieciekawie? Nic bardziej mylnego!

Hi Piotrkowska to nie tylko nowoczesny, imponujący monument urbanistyczny, lecz także, a może przede wszystkim, wyjątkowy atrybut miasta. Usytuowany w samym sercu Łodzi, przy legendarnej ulicy Piotrkowskiej jest wielofunkcyjnym kompleksem z ogromną powierzchnią biurową, gastronomiczną oraz handlowo-usługową. Ukończoną w tym roku inwestycję współtworzy również znany na całym świecie hotel sieci Hampton by Hilton.

To właśnie w tym hotelu nasze płyty betonowe 3D wystąpiły w roli okładzin ściennych i doskonale sprawdziły się w przestrzeni hotelowego lobby o powierzchni 200m2. Hotelowe lobby odgrywa bardzo ważną rolę, jest to bowiem przestrzeń, która stanowi reprezentatywną część hotelu i główny szlak komunikacyjny. Jest więc powód do dumy? Oczywiście, że jest! – do tego ciekawego projektu wybrano właśnie płyty VHCT. Okrasiły one również powierzchnię 700m2 klatek schodowych oraz szybów windowych.

Nasze okładziny w kolorze piaskowym, w nietypowym formacie, wykonane na specjalne zamówienie, pozwoliły nadać hotelowej przestrzeni absolutnie unikatowego charakteru. Drugiego takiego lobby nie ma! Ryflowana, smukła faktura płyt doskonale współgra z oświetleniem i strefą recepcyjną. Spełnia nie tylko swoją funkcję, lecz także robi wrażenie.

Jest estetycznie, nowocześnie i z klasą. Tak, jak lubimy!

Rok realizacji: 2021

Miejsce: ul. Piotrowska, Łódź

Projektant: PRC Architekci

Produkt VHCT: płyty z betonu architektonicznego 3D wg indywidualnego projektu + płyty tarasowe z betonu 80x80x3 na tarasie na dachu