Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Wyjątkowe cechy, dzięki którym beton architektoniczny VHCT doskonale nadaje się do wykończenia Twojego salonu

Najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w całym domu, miejsce rodzinnych spotkań i uroczystości, to tutaj podejmowani są goście. Powodów, dla których bawialnia pełni tak istotną funkcję, można by wymienić o wiele więcej. Nie ma zatem najmniejszych wątpliwości, iż salon zasługuje na szczególne potraktowanie przy projektowaniu i aranżacji wnętrz. W firmie VHCT oferujemy kilka interesujących rozwiązań na taką okoliczność – czyli piękne, gustowne, trwałe panele 3D oraz płyty z betonu architektonicznego.

Tworzymy absolutnie niepowtarzalne projekty. Dajemy Ci ponad 40 fantastycznych wzorów do wyboru

Nowoczesny design wreszcie trafił na polskie salony – i to całkiem dosłownie. Niegdyś niesztampowe wzornictwo uważano za przejaw megalomanii, jakiekolwiek odstępstwo od nudnej, siermiężnej normy traktowano z dużą rezerwą. Dziś mamy znacznie większą swobodę, również w urządzaniu oraz dekorowaniu mieszkań. VHCT może dumnie mianować się prekursorem zmian, gdyż w dużej mierze to dzięki nam beton architektoniczny trafił „pod strzechy” polskich domów i stał się eleganckim, modnym rozwiązaniem. Czyli dokładnie takim, jakiego oczekuje się po stylowym salonie.

Jeśli poszukujesz niebanalnych dekoracji do bawialni, zwróć szczególną uwagę na kolekcję trójwymiarowych paneli z naszego firmowego katalogu. Aktualnie proponujemy 33 niepowtarzalne serie, każda z oryginalnym deseniem oraz kilkoma wariantami kolorystycznymi. Z kolei miłośnikom bardziej klasycznych, ponadczasowych rozwiązań polecamy dwuwymiarowe płyty z porowatą powierzchnią – oczywiście także dostępne w kilku ładnych odcieniach. Zapraszamy do galerii wybranych realizacji, które VHCT ma już na koncie.


Jakość bez kompromisów. Nasz beton architektoniczny spełnia wszelkie normy i wyśrubowane oczekiwania

Zalety stricte estetyczne są nie do przecenienia, ale przecież podczas aranżowania salonu trzeba zwrócić uwagę także na inne aspekty. Na przykład trwałość zastosowanych materiałów – częściej szuka się elementów, które posłużą przez wiele lat, a nie będą nadawać się do wymiany przy pierwszym małym „wypadku” domowym. Pod tym względem panele z betonu architektonicznego od VHCT są w zasadzie nie do pobicia. Standardowe na wszystkie nasze wyroby dajemy 30 lat gwarancji (naturalnie przy postępowaniu zgodnie z naszymi zaleceniami). A działamy od niespełna ćwierć wieku, więc jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Potwierdzają to również atesty zgodności z dyrektywami unijnymi (certyfikat CE) oraz Państwowego Zakładu Higieny. Słowem: beton architektoniczny prezentuje się nienagannie, a do tego jest bardzo odporny i całkowicie bezpieczny. Wyroby VHCT trafiły już do wielu salonów (i nie tylko), Twoja bawialnia może być następna!