Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Wyjątkowa aranżacja sypialni z betonem architektonicznym

Sypialnia to szczególne miejsce w każdym domu. To w niej regenerujemy się po ciężkim dniu w pracy, oddając się w objęcia Morfeusza. Sypialnia, by zagwarantować komfort wypoczynku musi być urządzona w przemyślany sposób. Mile widziane w tym wnętrzu są naturalne materiały i stonowana kolorystyka, a także dużo tkanin. Ciekawym materiałem do aranżacji sypialni w ostatnim czasie stał się atrakcyjny beton architektoniczny.

Elegancka sypialnia w zasięgu ręki

Sypialnia to wnętrze, które na pierwszy rzut oka wydaje się być trudnym do urządzenia. Ograniczenie mebli do niezbędnego minimum sprawia, że atrakcyjną sypialnię możemy stworzyć skupiając się na aranżacji ścian. Doskonałym materiałem jest beton architektoniczny w postaci paneli 2D i 3D. Chcąc wprowadzić do sypialni klasykę i elegancję wybierzmy panele 2D, które poprzez swoją ciekawą, porowatą strukturę staną się estetycznym akcentem. Beton architektoniczny nada sypialni niepowtarzalny charakter. Panele dekoracyjne zazwyczaj montowane są na ścianie za zagłówkiem łóżka. W niektórych aranżacjach możemy też zauważyć panele zamontowane naprzeciw łóżka. Beton architektoniczny stanie się prawdziwą ozdobą sypialnie, gdy zestawimy go z gładkimi pozostałymi ścianami. Bogata gama kolorystyczna betonu architektonicznego sprawia, że bez problemu znajdziemy panele w barwie współgrającej z resztą ścian. Beton kojarzony jest z nowoczesnością, dlatego idealne sprawdzi się w zestawieniu z meblami w kolorze szarym, białym lub czarnym. Beton to materiał bardzo przyjemny i idealnie współgrający w zestawieniu z drewnem, szkłem, czy stalą nierdzewną. Panele bardzo często są umieszczane nad zagłówkiem łóżka, gdyż bardzo dobrze komponują się z wszelakimi tekstyliami.


Panele 3D – wyjątkowy efekt wizualny

VHCT posiada w swojej ofercie efektowne panele 3D, które wprowadzą do każdej sypialni niepowtarzalny efekt wizualny. Wiele wzorów można stosować na całej powierzchni ściany w formie okładziny lub pojedynczo, jako element dekoracyjny. Dostępne modne wzory sprostają oczekiwaniom zarówno zwolenników klasycznej elegancji, jak i surowego, industrialnego stylu. Panele 3D w każdej sypialni mogą pełnić rolę swoistej dekoracji lub ozdoby . Wszystkie produkty VHCT wykonane są z surowców naturalnych przyjaznych alergikom, dlatego nie zaburzają komfortu snu. Panele 3D z betonu architektonicznego to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Nasi specjaliści służą swoją pomocą przy wyborze idealnych paneli do Państwa sypialni.