Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Wszechstronne zastosowanie betonu architektonicznego – poznaj najnowsze trendy!

Współczesna architektura korzysta z wielu nowoczesnych rozwiązań i materiałów. Innowacyjne projekty architektoniczne stawiają wymagania nie tylko konstrukcyjne, ale również wpływają na estetyczny kształt i wykończenie całości. Odpowiedzią na coraz to trudniejsze wyzwania, ale też jedną z bardziej nowoczesnych propozycji, jest beton architektoniczny, znajdujący zastosowanie zarówno w aranżacji wnętrz, jak i wyróżniający zewnętrzne fasady budynków, czy też widoczny w niektórych ogrodach. Pełniąc funkcję dekoracyjną, realizuje jednocześnie najsurowsze wymogi trwałości i wytrzymałości. Przede wszystkim zastanówmy się jakie kryteria stawiamy poszczególnym rodzajom materiałów stosowanym w aranżacji wnętrz i czego oczekujemy poza estetycznym, trafiającym w nasz gust wykończeniem ?

Dlaczego warto zdecydować się na beton architektoniczny?

Czy wykorzystanie różnych materiałów we wnętrzach, zaspokaja nasze oczekiwania i spełnia stawiane przez nas kryteria? Wielokrotnie podkreślany walor estetyczny betonu architektonicznego to nie wszystko. Jest to również materiał ekologiczny, a jego zastosowanie opłaca się także pod względem ekonomicznym. Na uwagę zasługuje fakt, że produkowany przez nas materiał powstaje wyłącznie z naturalnych surowców, ale również za pomocą ekologicznych metod. Jako świadomy i odpowiedzialny producent dbamy o środowisko naturalne, a nasz sposób wytwarzania produktów potwierdzony został certyfikatami jakości CE i PZH. Wybierając płyty z betonu architektonicznego, czy panele 3D oprócz względów estetycznych i ekologii, powinno się rozważyć także racje ekonomiczne. Beton architektoniczny to materiał, który poza niewątpliwie wysoką jakością wypada korzystnie cenowo.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Kreatywne owoce wieloletniej pracy

Czy urządzając pomieszczenia komercyjne bądź własne mieszkania, czy taras, zależy nam na przestrzeni, która oddycha, daje poczucie pełnej wolności, czystości? Takimi są właśnie wnętrza zaaranżowane przy pomocy płyt z betonu architektonicznego. Proste linie, minimalizm, geometria – to właśnie płyty z betonu architektonicznego, czy panele 3D wprowadzają wrażenie poukładanego, spójnego z resztą wystroju otoczenia. VHCT od ponad 20 lat materializując kreatywne pomysły i realizując pasję, tworzy i wykonuje koncepcje z wykorzystaniem betonu architektonicznego. Jako pierwszy producent w Polsce konsekwentnie dążąc do osiągnięcia szczytu najwyższej jakości materiałów i usług w tej dziedzinie, opracowaliśmy kompleksowe rozwiązania – łącząc materiał z odpowiednio dostosowaną chemia budowlaną. Wypracowaliśmy własną linię produktów chemicznych zawierającą impregnaty i kleje oraz grunty dostosowaną do warunków atmosferycznych panujących w naszym klimacie. Spełniają one najwyższe standardy techniczne – są wysoko mrozoodporne i wodoszczelne. Szczególnie ważne jest to w przypadku montowania płyt na zewnątrz. VHCT to designerska, minimalistyczna, nowoczesna twarz Twojego mieszkania, domu, czy przedsiębiorstwa.