Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Współczesny język architektoniczny – dekoracyjne panele 3D

Nowoczesny świat operuje wielością architektonicznych propozycji i rozwiązań. Jednocześnie wciąż poszukujemy materiałów odpowiadających konstrukcyjnym wyzwaniom. Do tego dochodzą również stawiane przez nas wymogi, czy kryteria estetyczne i ekonomiczne. Wydaje się, że stąd bierze się właśnie dążenie do prostoty form, geometryczności wzorów, pewnej przejrzystości kształtów, co w ostatnich latach stało się modne i na czasie. Nie można jednocześnie zapominać, że stwarza to użytkownikom komfort, zapewnia przyjemność przebywania w pięknych wnętrzach i akcentuje użyte designerskie rozwiązania np. w postaci zdobienia ściany.

Domowe ściany 3D

Dostępność wielu różnych materiałów wykończeniowych umożliwia dowolną aranżację wnętrza, a posiadanie odpowiedniej wiedzy, pozwoli w niedrogi i łatwy sposób odmienić oblicze naszego mieszkania. Zwykłym wnętrzom domowym – salonowi, sypialni, a nawet kuchni i łazience, można dodać nowoczesnego wyrazu poprzez zastosowanie betonu architektonicznego. Modny design sprawia wrażenie uporządkowanego, przestrzennego i lekkiego, a to bardzo potrzebne w „zatłoczonych czasach” przeładowania różnymi przedmiotami, bibelotami, w domu oraz w pracy. Wykończenie panelami trójwymiarowymi z betonu architektonicznego wniesie oddech, powiew świeżości do mieszkalnego wnętrza.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Praktyczny materiał do elewacji i ogrodów

Poza względami estetycznymi płyty i panele trójwymiarowe z betonu architektonicznego są bardzo praktycznym materiałem i mogą być wykorzystane w wielu różnych miejscach. Decyduje o tym ich wytrzymałość i trwałość oraz wysoka odporność na czynniki zewnętrzne. Beton architektoniczny zastosować zatem można na elewacjach budynków i w ogrodzie. Wyróżnienie fasady budynku za pomocą płyt, paneli 2D, czy 3D uczyni wizerunek budowli charakterystycznym i niebanalnym. Podobny kształt można nadać swojemu tarasowi, czy patio, a stosując dekoracyjne panele 3D w połączeniu z płytami z betonu architektonicznego uzyskać zaskakujący i niecodzienny efekt.

VHCT – Praktyczna pasja, solidna producencka podstawa

Panele 2D i 3D produkowane przez naszą firmę zaskakują wielością i bogactwem wzorów. Nasze ponad 20-letnie zaangażowanie i pasja w tworzeniu, kreowaniu i wpływaniu na otoczenie zaowocowało stworzeniem ponad 30 motywów płyt i paneli z betonu architektonicznego w 10 odcieniach. Jednocześnie owoce naszej pracy dostępne są praktycznie dla każdego, kto marzy o nowoczesnym, z klasą, ekonomicznym rozwiązaniu. Jako pierwszy w Polsce producent betonu architektonicznego posiadamy własną linię chemii budowlanej i potwierdzone certyfikatami produkty. Jeśli interesujesz się nowoczesnym designem, aranżacja wnętrz, chcesz dowiedzieć się o nowych technologiach i produktach, zachęcamy do kontaktu. VHCT służy profesjonalnym doradztwem, usługami i serwisem w zakresie montażu płyt i paneli 3D z betonu architektonicznego.