Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Warsaw Home 2018

Targi aranżacji wnętrz Warsaw Home 2018 już za nami! Jest to prestiżowe wydarzenie na którym wystawcami są wiodące marki z całego świata – Nie mogło nas tam zabraknąć.

Podczas targów mięliśmy możliwość zaprezentowania Państwu naszych produktów – płyt z betonu architektonicznego. Miłośnicy industrialnego stylu, mogli zobaczyć całą gamę naszych produktów na żywo. Państwa faworytem okazał się PB 05 czyli wzór, który powstał na bazie szlifów kryształu. Nietypowy kształt, który nadaje wnętrzom charakteru. Idealne dopełnienie nowoczesnych, surowych wnętrz, gdzie beton stanowi nieodłączny element aranżacji. Drugim produktem, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem był PB 27. Wzór złożony z wypukłych linii o różnej grubości tworzących na ścianie labirynt.

Nasze stoisko przyciągnęło niezliczoną liczbę zainteresowanych, a rozpoznawalność marki VHCT przewyższyła nasze oczekiwania! Przez te cztery intensywne dni, mogliśmy osobiście z Państwem porozmawiać i odpowiedzieć na pytania. Takie spotkania mają dla nas nieocenioną wartość. To one są dla nas inspiracją do podejmowania nowych wyzwań. Dziękujemy za ogromną ilość ciepłych słów, zachwytów i podpowiedzi. Wracamy z nowymi pomysłami i chęcią do działania. Dziękujemy za poświęcony czas, zainteresowanie oraz chęć współpracy.

Zobaczcie jak było na Targach Warsaw Home 2018!


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74