Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Unikalna i modna restauracja? Tylko z betonowymi płytami dekoracyjnymi!

Obecna sytuacja na rynku stawia przedsiębiorcom bardzo wysoko poprzeczkę: coraz większa konkurencja i bardziej wymagający Klienci, sprawiają, że musimy cały czas wdrażać nowe pomysły, aby się utrzymać i rozwijać. Jeśli jesteśmy właścicielem dopiero, co powstającej restauracji i nie wiemy, jak się wyróżnić na tle innych lokali, to warto postawić na unikalny charakter obiektu. W pierwszej kolejności zapoznajmy się z najnowszymi trendami, jakie obecnie wykorzystywane są przy projektowaniu wyglądu wnętrz, pomieszczeń. Warto postawić na nieszablonowe rozwiązania, które nadadzą naszej restauracji oryginalnego i nowoczesnego wyglądu. W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem w aranżacji pomieszczeń cieszą się dekoracyjne, trójwymiarowe panele betonowe, dzięki którym uzyskamy wyjątkowy efekt wizualny. Sprawią, że restauracja nabierze charakteru i na pewno nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

Zachwyć gości aranżacją restauracji

Beton dekoracyjne panele 3D sprawdzą się przede wszystkim przy tworzeniu eleganckiego i stylowego lokalu. Panele wyprodukowane z tego materiału świetnie będą wyglądać na ścianie restauracji, nadadzą jej wyrazistości i indywidualnego stylu, który zachwyci gości. Szeroki wybór wzorów płyt daje nam ogromny wachlarz możliwości przy tworzeniu aranżacji pomieszczeń. Firma VHCT proponuje swoim Klientom ponad trzydzieści motywów płyt trójwymiarowych w różnych kolorach, między innymi białym, szarym czy kości słoniowej. Warto zaznaczyć, że panele betonowe świetnie komponują się wraz z drewnem, szkłem bezbarwnym czy stalą nierdzewną. Połączenie tych tworzyw pozwala uzyskać naprawdę wyjątkowy wygląd pomieszczenia. Doskonałym rozwiązaniem jest udekorowanie trójwymiarowymi płytami dekoracyjnymi, na przykład baru naszego lokalu.


Oryginalna elewacja budynku – przyciągnij Klientów

Liczy się nie tylko wygląd wewnętrzny restauracji, ale często kluczowa jest aranżacja zewnętrzna obiektu, która powinna przyciągać Klientów. Dlatego tak ważne jest, abyśmy postawili na nietuzinkowy, nowoczesny i elegancki wygląd elewacji. Trójwymiarowe płyty betonowe doskonale się tutaj sprawdzą i pozwolą nam uzyskać zaplanowany efekt wizualny. Firma VHCT jest pierwszym w Polsce producentem dekoracyjnych trójwymiarowych płyt betonowych. Proponujemy asortyment z najwyższej półki, tworzony przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz najlepszych, naturalnych materiałów. Użycie paneli przy aranżacji naszej restauracji jest bardzo korzystnym cenowo rozwiązaniem. Restaurację możemy wyróżnić również, dzięki zamówieniu wyjątkowych betonowych donic, które świetnie będą pasować do każdego nowoczesnego i eleganckiego lokalu o wyjątkowym charakterze.