Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Uczyń swój salon wyjątkowym. Beton architektoniczny to znakomity sposób

Salon stanowi swego rodzaju wizytówkę każdego mieszkania, w której przyjmować będziemy najróżniejszych gości, jednocześnie miejsce odpoczynku, tym bardziej nie powinien więc męczyć nas swoim przypadkowym wyglądem. Jego aranżacji zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi. Wykorzystanie elementów z betonu architektonicznego pozwala na uzyskanie zachwycającego efektu, który cieszyć nas będzie przez długie lata.

Wyraziste, a jednocześnie dyskretne formy

Zastanawiając się nad aranżacją wnętrza, w którym przez wiele kolejnych lat spędzać będziemy dużo czasu, trzeba wziąć pod uwagę bardzo różne czynniki i potrzeby. Nie może być ono banalne – jeśli mamy się w nim dobrze czuć, musi być wyrazem naszych indywidualnych upodobań i odróżniać się innych przestrzeni. Jednocześnie jednak z pewną ostrożnością stosować trzeba rozwiązania zbyt odważne – w dłuższej perspektywie mogą okazać się po prostu męczące.


Beton architektoniczny w salonie stanowi z tego punktu widzenia rozwiązanie doskonałe. Odcienie szarości, w jakich dostępny jest ten materiał, czynią z niego ozdobę nienachalną, nawet jeśli zdecydujemy się zastosować ją na wielu powierzaniach. Wyraziste formy geometryczne, jakich szerokim wyborem mogą cieszyć się Klienci wybierający VHCT, w pewien sposób ożywiają jednocześnie wnętrze, w którym ich użyto, potęgując przy tym wrażenie przestrzeni. Doskonały efekt daje pokrycie nimi całej ściany, zwłaszcza, jeśli znajduje się ona naprzeciw wejścia i pada na nią dużo dziennego światła, podkreślającego kształty danego wyrobu. Równie dobrze można jednak stworzyć z niego jedynie pewne akcenty, pozwalające np. na wyraźne wydzielenie określonych przestrzeni salonu. Szarości znakomicie komponują się z pozostałymi kolorami, a beton z materiałami innego rodzaju, toteż obdarzeni odpowiednią dozą fantazji i umiejętności projektanci mają dzięki niemu i naszym płytom 3D oraz 2D bardzo duże pole do popisu.

Wybieraj rozwiązania, którymi cieszyć się będziesz przez lata

Wysoka jakość wykorzystywanych przez nas surowców i podporządkowana wyśrubowanym wymogom technologia produkcji sprawia, że jesteśmy wstanie wytwarzać elementy o bardzo wysokich parametrach wytrzymałościowych a jednocześnie umiarkowanej grubości, dzięki czemu ich zastosowanie na ścianach nie sprawia kłopotu i nie wiąże się z istotnym ograniczeniem przestrzeni. Nasze płyty to znakomity wybór na wiele lat, nie zmieniają koloru i nie ulegają łatwo uszkodzeniom, nie stwarzają także żadnych kłopotów przy czyszczeniu. Jest to więc znakomity sposób na połączenie zalet estetycznych i użytkowych i uzyskanie wyjątkowego charakteru każdego miejsca – ich właściwości techniczne sprawiają, że przeznaczenie danego pomieszczenie nie musi stanowić ograniczenia. Spokojni o jakość naszych produktów bez obaw dajemy na nie bardzo długą gwarancję. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.