Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Trójwymiarowe betonowe panele – zobacz ich zalety

Obecnie w aranżacji wnętrz jest mnóstwo rozwiązań, które mają przyczynić się do tego, aby pomieszczenia zyskały niepowtarzalnego i wyrazistego wyglądu. Rynek się zmienia i co chwilę pojawiają się nowe metody wykorzystywane w dekoratorstwie. Teraz liczy się oryginalny, nowoczesny design, dlatego tak często w projektowaniu stawia się na trójwymiarowe panele wykonane z betonu architektonicznego. W ostatnim czasie tego typu rozwiązanie mocno zyskało na popularności, przyczyną jest między innymi niebywała uniwersalność płyt, mają bardzo szerokie zastosowanie. Nic dziwnego, że trójwymiarowe betonowe panele są tak często stosowane przez projektantów wnętrz, którzy dzięki ich użyciu mogą w łatwy i szybki sposób nadać pomieszczeniom eleganckiego wyglądu.

Nadaj pomieszczeniom nieszablonowego charakteru

Trójwymiarowe panele wyprodukowane z betonu architektonicznego posiadają wiele zalet, które doceniane są przez Klientów. Pierwszą z nich jest fakt, że tego typu rozwiązanie stosowane w urządzaniu wnętrz pozwala na uzyskanie nowoczesnego, oryginalnego i unikalnego wyglądu pomieszczenia. Każdy, kto chce wyróżnić swoje mieszkanie czy gabinet powinien postawić na te produkty. Plusem jest to, że mamy duży wachlarz możliwości jeśli chodzi o wybór wzoru czy koloru płyt. Firma VHCT oferuje ponad trzydzieści różnych motywów, które doskonale wkomponują się w każdą, nowoczesną aranżację. Ważnym atutem trójwymiarowych betonowych paneli jest to, że świetnie wyglądać będą zarówno na ścianie w salonie, jak i kuchni czy łazienki. Taki stylowy akcent na pewno będzie zachwycał i sprawi, że pomieszczenia będą eleganckie i nabiorą nieszablonowego charakteru. Dodatkowo płyty świetnie wyglądają w połączeniu z drewnem, bezbarwnym szkłem czy stalą nierdzewną, co nadaje lokalowi luksusowego stylu. Warto dodać, że beton architektoniczny idealnie się sprawdzi, ponieważ posiada neutralną kolorystykę, która będzie pasować do wszystkich barw.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Stosowany nie tylko w aranżacji wnętrz

Beton panele 3D to doskonałe rozwiązanie dla podkreślenia wyjątkowości aranżacji. Płyty wykonane są z najlepszej jakości, naturalnych surowców. Firma VHCT wykorzystuje do wytwarzania paneli najnowocześniejszą technologię i daje trzydzieści lat gwarancji. Ponadto jest to rozwiązanie bardzo korzystne cenowo, co tylko zachęca Klientów do jego wykorzystania. Trójwymiarowe płyty są często wykorzystywane do tworzenia nietuzinkowej i atrakcyjnej wizualnie elewacji obiektów, a także do ozdabiania tarasów, które nadają oryginalności miejscu. Płyty betonowe są odporne na czynniki atmosferyczne: mróz, deszcz, promienie UV. Ponadto Firma VHCT proponuje swoim Klientom wykonanie modnych, betonowych donic czy mebli.