Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Stwórz oryginalną i nowoczesną aranżację swoich ścian

Obecnie rynek aranżacji wnętrz daje nam dużo możliwości. Czas skończyć z prostotą, szablonowością i postawić na nietuzinkowość oraz nietypowy nowoczesny styl, który będzie zachwycał. Ludzie coraz częściej przykładają wagę do tworzenia wyjątkowych aranżacji w swoich mieszkaniach czy gabinetach. Chcą postawić na niestandardowe, najnowocześniejsze i najmodniejsze rozwiązania stosowane w aranżacji wnętrz. Jeśli chcemy, aby wygląd naszych pomieszczeń zyskał wyrazistości i eleganckiego szyku, warto postawić na oryginalne płyty ozdobne wykonane z betonu architektonicznego, które nadadzą miejscu unikalnego wyglądu, doskonale wpisującego się w najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz.

Postaw na ekskluzywny i wyjątkowy design

Koniec z gładkimi ścianami bez wyrazu i charakteru. Pora wybrać nowoczesne, popularne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się przy tworzeniu wyrazistych projektów pomieszczeń. Przy tworzeniu wyglądu wnętrza nie tylko ważne są kolory mebli i paneli podłogowych. Przede wszystkim trzeba zadbać o ściany, które powinny zachwycać i przykuwać uwagę, a do tego sprawiać, że lokal otrzyma eleganckiego stylu z nutą nowoczesnego designu. Z tym zadaniem doskonale poradzą sobie płyty betonowe ozdobne na ścianę, które są polecane przez projektantów.


Wybierz odpowiedni styl na swoje ściany

Warto zaznaczyć, że największym powodzeniem cieszą się trójwymiarowe panele z betonu architektonicznego, które nadadzą ścianie jeszcze lepszego designu. Firma VHCT proponuje wiele ciekawych i oryginalnych motywów, które sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza i sprawią, że nasze ściany nabiorą nietuzinkowego wyglądu. Do tworzenia nowoczesnej aranżacji pomieszczenia, doskonale sprawdzą się betonowe płyty ozdobne o wzorze prostokąta i kwadratu w rozmaitych zestawieniach przestrzennych. Nietuzinkowe są też panele stworzone z nieregularnych, falujących linii, które imitują łagodny ruch wody czy w motyw niewielkich kostek różniących się od siebie kątem pochylenia. Oba rozwiązania z pewnością idealnie wpiszą się w aranżację naszych pomieszczeń. Ciekawą propozycją, nadającą wnętrzu unikalnego designu są panele w kształcie szlifów kryształu, który daje efekt przestrzennych płaszczyzn złamanych pod różnymi formatami. To tylko wybrane motywy z ponad trzydziestu, które mogą wybrać i dopasować do ścian swoich pomieszczeń Klienci. Wszystko zależy od naszych upodobań.

Ciesz się trwałym designem przez lata

Warto podkreślić, że produkty polecane przez Firmę VHCT są bardzo trwałe i wytworzone z najlepszych jakościowo, naturalnych surowców. Jest wiele sposobów aranżacji ścian betonowymi płytami ozdobnymi. Można umieścić je na całej powierzchni lub na jej części, co z pewnością pozwoli na niesamowity efekt wizualny. Drugim również popularnym rozwiązaniem jest zamontowanie płyt od górnej połowy ściany, na przykład w salonie mogą zostać umieszczone nad telewizorem. Firma VHCT zajmuje się profesjonalnym doradztwem i pomagamy w dobraniu odpowiednich produktów do potrzeb Klienta. Oferujemy kompleksową realizację zlecenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.