Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Remontujesz łazienkę? Uwzględnij w projekcie beton architektoniczny

Nie każdy ma możliwość urządzania wnętrza domu od zera. Wiele osób mieszka w starym budownictwie i gdy przychodzi czas remontu, staje przed dylematem – co zostawić, a co zmienić. Do naszej dyspozycji są niezliczone materiały i elementy dekoracyjne, jednak nie wszystkie z nich sprawdzają się w łazienkach. Jeżeli masz w planach gruntowny remont albo chcesz odświeżyć swój pokój kąpielowy i brakuje Ci pomysłu, skorzystaj z porad, które przygotowaliśmy.

Atrakcyjny beton stworzony po to, aby odmienić Twoją łazienkę

W głębi serca wszyscy marzymy o tym, żeby nasze mieszkanie było urządzone z polotem, a przynajmniej z nutką fantazji. Katalogowe wnętrza pozbawione duszy zaskakują stylem, jednak sekret tkwi w nietuzinkowych dodatkach. Za przykład elementu, który jest w stanie uczynić każde wnętrze niepowtarzalnym, można podać beton architektoniczny w łazienkach, kuchniach, a nawet w sypialniach. Niezależnie od pomieszczenia w jakim się znajdzie, zrobi ogromne wrażenie – nie sposób przejść obok obojętnie. Betonowe płyty zamocowane na ścianach zastępują monotonną tapetę czy jednolitą farbę. To ornamenty na miarę naszych czasów. Szczególnie efektownie materiał ten prezentuje się w łazienkach, gdzie może zostać położony na ścianach albo na posadzce. Nie brakuje określeń opisujących jego wygląd: beton jest estetyczny, elegancki, wysublimowany. Ze względu na uniwersalny i mocno designerski styl, podoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom.


Najmodniejsze betonowe wzory do łazienki. Znajdź coś dla siebie!

Mając do wyboru urządzenie prostej, katalogowej łazienki albo funkcjonalnego wnętrza emanującego dobrym stylem, nie ulega wątpliwości, na co warto postawić. Zastosowanie betonu architektonicznego dobrze jednak uwzględnić już na etapie projektu – czy to nowej czy remontowanej łazienki. Najważniejsze, aby dobrze przemyśleć, które powierzchnie mają zostać ozdobione betonowymi panelami 3D. Możemy zdecydować się na całą ścianę lub jeden pas, przy czym trzeba podkreślić, że zależnie od wzoru pokrywającego element i wielkości łazienki, efekt będzie się różnił. Wśród najpopularniejszych modeli naszej produkcji musimy wymienić Falę. Jest to designerski wzór złożony z licznych, nieregularnych linii przypominających fale morskie, uderzające o brzeg. W łazienkach znakomicie prezentują się też płyty Sfera, nawiązujące wyglądem do układu słonecznego. Słowem: przestrzenne, współczesne, perfekcyjnie wykończone betonowe płyty są niezastąpione do klimatycznej łazienki. Jeśli chcesz, żeby ozdobiły ściany w Twoim domu, skontaktuj się z nami.