Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Postaw na elegancką aranżację wnętrza hotelu

Beton architektoniczny podbił serca projektantów. Nie ma, co się dziwić, jego zastosowanie jest bardzo szerokie, co pozwala tworzyć niepowtarzalne aranżacje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy tworzeniu projektu wyglądu hotelu. Beton architektoniczny będzie idealny dla osób, które pragną, aby obiekt posiadał nietuzinkowy, nowoczesny i elegancki styl, który wyróżni nas na tle konkurencji. Panele wykonane z tego materiału mają wiele zalet, doceniane są nie tylko przez dekoratorów, ale również inwestorów.

Elegancka elewacja budynku

Beton architektoniczny płyty z betonu architektonicznego świetnie sprawdzą się, jako dekoracja elewacji zewnętrznych ścian budynku. Gwarantujemy niesamowity efekt końcowy, na pewno będzie przyciągał Klientów i zachęcał do skorzystania z oferty hotelu Agit w Lublinie. Beton architektoniczny można użyć na całej powierzchni obiektu lub tylko na jego części, na przykład świetnie będzie wyglądał, jako obramowanie okien czy drzwi wejściowych. Firma VHCT daje możliwość swoim Klientom szerokiego wyboru wzorów i kolorów paneli wyprodukowanych z tego materiału. Dodatkowo nasi wykwalifikowani specjaliści służą profesjonalnym doradztwem w wyborze odpowiednich betonowych płyt. Kluczowym plusem, który sprawia, że to rozwiązanie z dziedziny projektowania aranżacji wnętrz cieszy się ogromnym powodzeniem jest fakt, że beton architektoniczny jest tworzony z najwyższej jakości, naturalnych surowców. Dzięki temu jest odporny na wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne.


Niepowtarzalne wnętrze hotelu

Beton architektoniczny pozwala na uzyskanie unikalnego charakteru pomieszczeń. Panele wyprodukowane z tego tworzywa można wykorzystać, na przykład przy projektowaniu wyglądu holu hotelu. Doskonale sprawdzą się, jako ozdobienie ścian recepcji, z pewnością nadadzą pomieszczeniu eleganckiego, unikalnego i modnego stylu, który będzie przykuwał uwagę odwiedzających nasz obiekt. Do wyboru są między innymi gładkie płyty, imitujące kamień, a także 3D. Największym powodzeniem cieszą się trójwymiarowe panele, dostępne w wielu ciekawych i oryginalnych motywach. Doskonale wpiszą się w każdą nowoczesną aranżację. Płyty betonowe często wykorzystywane są również przy tworzeniu schodów oraz donic, które zastępują zwykłe balustrady na tarasie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania w projektowaniu wnętrz, nadajemy miejscu wyrazistości i szyku, który można zauważyć już z daleka. Warto także zaznaczyć, że coraz więcej osób decyduje się też na siedziska wykonane z betonu architektonicznego. Umieszczane są one zarówno wewnątrz obiektu, jak i na zewnątrz, tuż przy wejściu do budynku. To najlepszy sposób na otrzymanie elegancji połączonej z nowoczesnością.