Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Płytki z cegły dekoracyjnej do wnętrz i na elewację – ponadczasowa dekoracja Twojego domu!

Daliśmy się poznać jako marka niesztampowych wzorów z betonu architektonicznego. Nasze płyty świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, oryginalnych wnętrzach. Nasza kolekcja obejmuje już ponad 60 najróżniejszych płyt…

Czasem jednak warto sięgnąć po coś znanego, a zarazem nieśmiertelnego. I o to nasza nowa propozycja – Betonowe płytki imitujące starą cegłę o naturalnych, surowych barwach.

Cegła to bezsprzecznie wnętrzarski klasyk, zapewniający niemal wieczność i uniwersalność. Klasyk, który owszem jest ponadczasowy, ale raz po raz daje się poznać na nowo i ofensywą wdziera się do domowych salonów, korytarzy czy łazienek. Płytki ceglane są bowiem doskonałym łącznikiem wielu stylów: od industrialnego, nowoczesnego po rustykalny z zabytkowym, surowym fasonem.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Betonowe płytki ceglane od VHCT wyglądają ciekawie, realistycznie i naturalnie. Występują w kilku modnych odcieniach: czerwieniach, bieli, szarościach, z domieszką brązów i beży, a niektóre z nich nawiązują wyglądem do cegły porozbiórkowej. Mają też różną strukturę i fakturę, od szorstkich i nieregularnych do bardziej płaskich i stonowanych. Nasze płytki są tak samo trwałe, jak powszechny klinkier czy prawdziwa porozbiórkowa cegła, a mimo to znacznie tańsze. Cegły betonowe VHCT wyróżnia wysoka odporność na warunki atmosferyczne – wysokie i niskie temperatury, wilgoć czy wiatr. Dzięki temu nie pękają ani nie blakną nawet po długim czasie użytkowania, wystarczy je solidnie zaimpregnować.

Można je montować zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach. Mogą grać główną rolę na całej ścianie, mogą być również lamówką, wstawką, akcentem wnętrza: na kominku, nad kuchennym blatem, w korytarzu. Co ważne produkujemy również płytki narożne, które idealnie wykończą rogi ścian. Doskonale komponują się z drewnianymi elementami, kamieniem, betonem, metalem czy szkłem. Jest wdzięcznym tematem aranżacji niemal każdego architekta, świetnie sprawdzając się w niejednej inwestycji. To wszystko w połączeniu z bogatym wachlarzem kolorów i modeli sprawia, że z powodzeniem wpasują się dosłownie wszędzie. I dodatkowo nigdy się nie zestarzeją, nie wyjdą z mody i nigdy się nie znudzą. Mamy pewność – uczynią Twoje wnętrze pięknym.