Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

O czym pamiętać podczas aranżacji hotelowej restauracji?

Hotelowa restauracja powinna wyróżniać się elegancją i odpowiednim klimatem. Jednocześnie, nasi goście muszą czuć się w niej swobodnie, jak w domu. Niezależnie od tego, czy serwujemy dania z menu czy tak zwany szwedzki stół, powinniśmy zadbać o wystrój i atmosferę panującą w pomieszczeniu. Jak to zrobić? Zastanówmy się, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać. Jeśli masz już koncepcję to czas na projektowanie! W tym tekście na bazie naszego doświadczenia podpowiemy Ci, jak z pomocą paneli betonowych zaaranżować idealną restaurację.

Betonowe panele 3D coraz bardziej popularne wśród architektów!

Dekoracyjne panele 3D z betonu architektonicznego to jeden z ostatnich trendów w aranżacji wnętrz. Możemy je znaleźć nie tylko w hotelach, kawiarniach czy restauracjach, ale również w domach jednorodzinnych i ogrodach. Mimo swojego surowego stylu potrafią sprawić, że wnętrze wygląda przytulnie – szczególnie jeśli zadbamy o akcesoria i dodatki w ciepłych kolorach. Niezależnie więc czy chcemy uzyskać surowy, elegancki czy raczej klimatyczny rezultat – betonowe panele sprawdzą się doskonale. Firma VHCT oferuje swoim klientom 30 różnych wzorów płyt 3D i 2D w dziesięciu odcieniach bieli i szarości. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie tylko do restauracji czy hotelu, ale także do własnego domu i ogrodu!


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Kilka inspiracji hotelowej restauracji

Zacznijmy od tego, jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną restaurację? Jest wytworna i ekskluzywna? Jeśli tak, to doskonale sprawdzą się tutaj nasze panele 3D! Płyty dekoracyjne warto umieścić na jednej ze ścian, a resztę pozostawić bez dodatków. Unikniemy wtedy wrażenia przepychu, uzyskując interesujący element, który z pewnością przyciągnie wzrok. Beton świetnie komponuje się z drewnianymi i mosiężnymi dodatkami, które dopełnią wnętrze i stworzą niesamowity klimat. Poza tym, ostatnio w modzie są zwisające z sufitu żarówki z żółtym światłem, które wieczorami sprawiają, że miejsce jest bardzo romantyczne. Takie stonowane, a także cięższe barwy świetnie nadają się do wnętrza eleganckiego i szykownego. Natomiast jeżeli Twój hotel ma uchodzić za przytulny oraz kolorowy, to aranżując wnętrze restauracji postawmy na jasne odcienie z barwnymi dodatkami. Płyty betonowe sprawdzą się świetnie powieszone na suficie bądź jako ozdoba przy ladach i stoiskach. Wspaniałym elementem okaże się także zielona roślinność, której nie powinno u Ciebie zabraknąć. Aby zachować klimat możesz posadzić kwiaty w betonowych donicach, które także znajdziesz w naszej ofercie.