Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

O czym nie zapomnieć, aranżując salon? Beton architektoniczny pod lupą

Salon jest jedynym w takim rodzaju miejscem, które pełni funkcję reprezentatywną. To do niego zapraszamy gości, w nim spędzamy czas z rodziną. Tu relaksujemy się po ciężkim dniu pracy i bawimy się z dziećmi. Jako bezsprzecznie najważniejszy pokój w domu, zasługuje on na szczególną oprawę wizualną. Stylowe umeblowanie może nie wystarczyć – do uzyskania pełnego efektu niezbędne będą elementy, wykonane z betonu architektonicznego. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, dlaczego trójwymiarowe płyty betonowe powinny się znaleźć w Twoim salonie.

Pokój dzienny emanujący nowoczesnością. Salonowe wariacje

Podczas urządzania salonu w nowoczesnym stylu trzeba uwzględnić potrzeby domowników i najnowsze obowiązujące trendy. Jeśli nie lubimy gonić za nowinkami, wybierzmy designerskie rozwiązania, które od lat są modne i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała ulec zmianie. W takim wypadku polecamy jedno: beton architektoniczny, czyli ozdobne płyty 3D i 2D do zamontowania na ścianie. Z ich użyciem można zaaranżować oryginalną przestrzeń, utrzymaną w odcieniach szarości. Stonowana kolorystyka to trafny wybór do pokoju dziennego, ponieważ znakomicie harmonizuje ona z dodatkami w każdym kolorze: od pastelowych barw, jak pudrowy róż lub seledyn, aż po intensywne odcienie, jakimi są fuksja czy turkus. Beton architektoniczny w salonie prezentuje się nad wyraz okazale, jednocześnie pozostawiając miejsce innym dekoracjom – lampom, kwiatom, wazonom, obrazom. Co więcej, wcale nie trzeba pokrywać nim całej ściany. Takie trójwymiarowe płyty efektownie komponują się ułożone w jeden pionowy pas, poprowadzony od podłogi pod sam sufit albo poziomą linię usytuowaną na określonej wysokości.


Stylowy beton architektoniczny do salonu: odważysz się?

Wystarczy odrobina odwagi i szczypta wolnego czasu żeby wybrać, zamówić oraz zamontować betonowe płyty produkcji VHCT. To naprawdę niewiele biorąc pod uwagę wyjątkowe efekty, jakie niesie ze sobą dekorowanie ścian panelami 3D. Rezultat będzie najlepszy w przestronnym salonie, do którego wpada dużo światła dziennego. Na początek proponujemy ozdobienie jednej wybranej ściany, a potem drugiej, sąsiadującej z nią. Warto postawić na uniwersalny kształt przestrzenny, na przykład geometryczny. Romby, sześciokąty – to wzory, które cieszą się niegasnącą popularnością. Równie często wybierany jest beton architektoniczny stylizowany na fale, a prawdziwym hitem w ostatnim czasie okazuje się forma origami. Takie płyty w salonie stanowią prawdziwy powód do dumy. Jeśli więc cenisz sobie elegancję i design, podczas urządzania pokoju dziennego nie zapomnij o możliwościach betonu architektonicznego. Z naszą pomocą zamówisz panele ścienne, o jakich zawsze marzyłeś. Zapraszamy do kontaktu!