Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Nudzą Cię wszechobecne płytki? Postaw na beton architektoniczny!

Jest rzeczą oczywistą, że pomieszczenia takie jak łazienka powinny być projektowane i urządzane w pierwszym rzędzie z myślą o zapewnieniu ich użytkowaniom maksymalnej wygody. Muszą być więc praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości i odpowiednim stanie. Nie jest jednak dobrze, jeśli, nawet gdy rozwiązaniom technicznym, organizacji przestrzeni czy jakości wykończeń nie sposób niczego zarzucić, są po prostu nudne. Aranżacja wykorzystująca beton architektoniczny to niezawodny sposób na to, by takiego efektu uniknąć.

Łazienka może i powinna zachwycać

Jeszcze nie tak tak dawno mało kto zastanawiał się nad alternatywą dla płytek ceramicznych. Ich szeroki wybór, jakim nie od zawsze przecież mogliśmy się cieszyć, sprawiał, że wydawały się one dostatecznym sposobem na zrealizowanie własnych zamysłów estetycznych, czy wręcz puszczenie wodzy fantazji. Szybko jednak zmieniły się nasze oczekiwania i trendy, jednym z częściej w ostatnim czasie spotykanych było stosowanie płytek o większym rozmiarze. I to jednak, choć pozwalało uzyskać znacznie odmienne od dotychczasowych efekty, było mało. Sięgaliśmy więc po efektowne ale bardzo kosztowne kamienie, płyty laminowane, panele szklane czy drewno. Wszystko pozwalało się cieszyć nowymi barwami czy motywami, nuda płaskiej ściany pozostawała jednak niezmienna. Prawdziwym przełomem okazuje się beton architektoniczny w łazienkach.


Zastosowanie tego materiału kojarzy się nam przede wszystkim ze stylem industrialnym, który choć coraz bardziej popularny, nie każdemu przypadać musi do gustu ze względu na swoją surowość wyrażającą się w prostocie form. Projektanci firmy VHCT stworzyli jednak propozycje, którymi zachwycają się odbiorcy o najróżniejszych upodobaniach, przede wszystkim chcący zaaranżować swoje wnętrza w stylu nowoczesnym. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i zobacz jak różnorodne motywy masz do dyspozycji!

Doskonały wybór na długie lata

Niesamowity wygląd to jeden z głównych atutów naszych wyrobów. Eleganckie odcienie szarości w połączeniu z pomysłowymi formami czynią z nich płyty pozwalające uzyskać efekt stonowany i zaskakujący zarazem. Dzięki niemu każdej wizycie w łazience, niezależnie od tego, czy beton architektoniczny jest tam pewnym akcentem, czy też dominuje nad jej wystrojem, towarzyszyć może ten sam zachwyt.

Cóż jednak warta byłaby najwspanialsza nawet estetyka bez najwyższej jakości, zwłaszcza jeśli chodzi o aranżację wnętrz, które muszą zachowywać swoje walory użytkowe. W tym zakresie elementy dostępne w naszej ofercie również nie mają słabych stron i jako bardzo trwałe i łatwe w konserwacji znakomicie nadają się także do łazienek. Są w pełni bezpieczne, co potwierdza atest PZH. Ponadto doskonale komponują się z innymi materiałami, co pozwala stworzyć wnętrze o mniej surowym, ciepłym charakterze, gdy będzie im towarzyszyło drewno, bądź surowe, jeśli postawimy np. na szkła. Możliwości jest bardzo dużo – warto znaleźć najlepszą dla siebie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.