Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Nowoczesna łazienka odmieni Twoje mieszkanie

Łazienka musi być funkcjonalna, przestronna i stworzona w minimalistyczny, elegancki sposób. Jest to ważne miejsce w naszym domu, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Nic dziwnego, że przywiązujemy dużo uwagi do tego, aby pomieszczenie wyglądało nietuzinkowo i wyraziście. Musimy zadbać też o to, by łazienka pasowała stylem do całości mieszkania. Projektanci, którzy zajmują się aranżacją nowoczesnych i oryginalnych wnętrz proponują, aby postawić na nieszablonowość. Kluczem do sukcesu przy tworzeniu projektu wyglądu łazienki jest z pewnością zadbanie o aranżację ścian. Zwykłe płytki czy kafelki przestają być już tak modne, teraz najnowszym trendem są panele z betonu architektonicznego. Nadają one pomieszczeniu nietuzinkowego stylu z nutką elegancji, który sprawia, że przebywanie w łazience jest samą przyjemnością.

Beton architektoniczny – uzyskaj stylowy efekt aranżacji

Dekoratorzy zachwalają beton architektoniczny, ponieważ jest on bardzo funkcjonalny i posiada szereg zastosowań. W aranżacji wnętrz pozwala uzyskać niesamowity efekt wizualny, który sprawia, że pomieszczenie zachwyca swoim wyglądem. Na początku należy wybrać powierzchnię w łazience, na której chcemy usadowić betonowe płytki. Pamiętajmy, że można go stosować w miejscach, które nie są narażone na wodę, na przykład nad lustrem czy drzwiami. Możliwości jest wiele. Świetnym i sprawdzonym pomysłem jest również pokrycie panelami górnych części ścian pomieszczenia, co również pozwoli uzyskać nam bardzo stylowy efekt. W następnej kolejności musimy wybrać wzór paneli. Firma VHCT jest liderem w swojej branży i proponuje wiele motywów w różnych odcieniach kolorów. W aranżacji wnętrza łazienki panele z betonu architektonicznego łączyć możemy ze szkłem, stalą nierdzewna, drewnem czy płytami MDF. Te zestawienia świetnie ze sobą współgrają.


Poznaj zalety – trwałość, uniwersalizm, skuteczność

Beton architektoniczny do łazienki jest idealny do tworzenia aranżacji wnętrza. Warto zaznaczyć, że produkt charakteryzuje się uniwersalnością, skutecznością i niezawodnością. Firma VHCT posiada najwyższej jakości beton, który będzie nam służyły przez wiele lat. Odporny jest na działania mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, dlatego z tak dużym powodzeniem wykorzystywany jest również, jako dekoracja elewacji budynków. Warto zaznaczyć, że panele oferowane przez Firmę VHCT są wykonywane wyłącznie z naturalnych materiałów, co sprawia, że nie szkodzą alergikom ani zwierzętom. Przedsiębiorstwo proponuje ekologiczne płyty posiadające jakość CE i PZH, dzięki temu Klient może mieć pewność, że zaopatruje się w produkty z najwyższej półki.