Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Nowa, elegancka kreacja Twojej łazienki? Wszystko jest możliwe dzięki betonowi architektonicznemu!

W ostatnich latach świadomość odpowiedzialności i dbałość o środowisko naturalne znacznie wzrosła. Dowodem na to jest zmiana w procesach technologicznych, czy też sposobie produkcji niektórych artykułów. Obejmuje to wiele różnych branż z zakresu budownictwa, czy aranżacji i wykończenia wnętrz. Oczywiście zmianie i poprawieniu ulegają nie tylko sposoby produkowania i wytwarzania niektórych materiałów, ale również sam dobór odpowiednich – naturalnych surowców. W ten ekologiczne trend doskonale wpisuje się beton architektoniczny, który jest idealnym, spełniającym wszystkie kryteria, materiałem.

Naturalna innowacyjność we wnętrzach

Samo zastosowanie betonu architektonicznego to jeszcze nie wszystko. Aby osiągnąć kompromis i zachować dbałość o nasze najbliższe, nie tylko zielone otoczenie potrzebne są pewne standardy działania. Wypracowanie odpowiednich mechanizmów produkcyjnych, umożliwia spełnianie określonych norm. Pamiętać też trzeba, że nie każdy producent działa w trosce i poszanowaniu przyrodniczych zasobów. Pozycja lidera zobowiązuje, tak więc będąc jednocześnie pierwszym producentem na rynku polskim firma VHCT wyrobił sobie doskonałą jakość, przy zastosowaniu odpowiednich metod produkcji. Zostało to potwierdzone certyfikatami CE i PZH. Parametry betonu architektonicznego umożliwiają nadawanie mu dowolnego kształtu. Geometryczne linie, fale, załamania, mogą nadawać charakter dowolnie wybranym wnętrzom lub stać się mocnym akcentem w wystroju.


Awangardowy pokój? Czemu nie!

Zebrana wiedza i doświadczenie oprócz wypracowania naturalnego produktu najwyższej jakości, umożliwiła stworzenie odpowiednio z nim zintegrowanej linii chemii budowlanej. Nasza firma posiada w swojej ofercie ponad 30 wzorów, zaspokajających nawet najbardziej kreatywne wizje. Jako przykład posłużyć może panel PB12 – Ikon, którego wygląd kojarzy się ze zbiorem geometrycznych symboli. Zestawienie ich razem daje niepowtarzalny efekt. Innym przykładem może być chociażby panel PB11- Cub , który w różnych zestawieniach przestrzennych prezentuje motyw prostokąta i kwadratu. Równie interesująco prezentują się panele PB32-Sfera. Dla tego z kolei wzoru inspiracją był układ słoneczny. Stąd też trójwymiarowe rozsiane nieregularnie zdobienia w formie wpisanych w siebie okręgów i kulistych wypukłych kształtów.

Profesjonalizm zawsze najważniejszy

VHCT to firma świadoma swoich działań – oferująca doskonały produkt jakim jest beton architektoniczny dekoracyjny, ale też przestrzegająca norm środowiskowych i dbająca kompleksowo o cały proces produkcyjny. Posiadamy ponad 30 wzorów paneli i płyt, które prezentują się nowocześnie – odważnie lub są bardziej stonowane, ale zawsze wyglądają elegancko i designerko. Ich charakter podkreśla również paleta kolorystyczna oscylująca od głębokiej szarości grafitu, do złamanej bieli. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i świadczonymi usługami. Na pewno wspólnie uda nam się podjąć dobre decyzje!