Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Niebanalna i stylowa dekoracja ściany. Zobacz, jak to zrobić!

Planując aranżację poszczególnych pomieszczeń w naszym nowo zakupionym domu lub odnawiając, czy remontując mieszkanie, często poszukujemy designerskich rozwiązań i innowacyjnych pomysłów. Pragniemy nadać swojemu mieszkaniu określony charakter, wyrazistość, ale jednocześnie nowoczesny styl i nietuzinkowy wygląd. Można to osiągnąć na wiele różnych sposobów – zakupując odpowiednio wybraną linię mebli, wyposażając się w super inteligentny sprzęt, czy trendy dodatki. My powiemy Wam jak zrobić to o wiele prościej, przy niewielkim nakładzie środków, zmieniając jedynie ściany, przy czym nie chodzi tu o zwykłe malowanie. W roli takiego wyróżnika – mocnego akcentu wystąpi beton architektoniczny. Ten typ rozwiązania wprowadza do wnętrza harmonię i tworzy wrażenie poukładanej przestrzeni, prostoty i lekkości.

Zaakcentuj i podkreśl najmocniejsze strony

Panele 3D z tego materiału można położyć na jednej ze ścian lub też połączyć je z płytami 2D z betonu architektonicznego i użyć jako okładziny w całym kuchennym pomieszczeniu. Jego naturalność i paleta kolorystyczna sprawiają, że doskonale łączy się on z innymi materiałami o podobnym charakterze, typu: drewno, kamień i szkło. Dobrze również wygląda w takiej właśnie naturalnej kolorystyce w zestawieniu z meblami, czy wyposażeniem kuchni. Kącik jadalniany już nigdy nie będzie taki sam, gdy na jego ścianie zastosujemy np panele: PB 01 -Heksagon czy PB 06 -Origami. Doskonale prezentują się w tym zestawieniu również panele: PB 08 – Elipsa, PB 07 – Kryształ, czy PB 16 – Coco 2. Beton architektoniczny w kuchni, szczególnie w kolorze kości słoniowej, nada całemu wnętrzu ciepłej tonacji, co może świetnie kontrastować z meblami i wyposażeniem. Efekt jaki uzyskamy, stosując ten materiał to minimalizm i nowoczesny charakter, ale też elegancja i szyk. W zależności od ilości innych przedmiotów kuchennych, możemy uczynić wnętrze mniej lub bardziej ascetycznym, czy surowym. Beton architektoniczny jest świetnym rozwiązaniem nie tylko w kuchni. Znajduje on zastosowanie także w innych mieszkalnych pomieszczeniach, czy miejscach komercyjnych, ale również na zewnątrz – na elewacjach budynków, czy w ogrodach.


Skorzystaj z porady profesjonalisty

VHCT z ponad 23-letnim stażem w branży betonu architektonicznego, może bez wątpienia określać się mianem, jej lidera. Na pozycję taką złożyło się nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również fakt, że jesteśmy pierwszym w Polsce producentem tego materiału. Pozwoliło nam to na wypracowanie ponad 30 wzorów płyt i paneli 3D w 10 kolorach – od głębokiej szarości do bieli, ale również ciepłego odcienia kości słoniowej. Dodatkowo w ramach usług udzielamy profesjonalnego doradztwa w zakresie montażu, wykończenia, czy pracy z użyciem oferowanego przez nas produktu. Płyty produkowane przez VHCT cechuje najwyższa jakość, ale również odporność i trwałość. Zaufaj solidności i wyrobionej producenckiej marce.