Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Nasz pomysł na designerski ogród? Donice z betonu architektonicznego!

Ogród jest reprezentatywną strefą przydomową. Podziwiają go nie tylko członkowie rodziny i goście, ale również ciekawscy sąsiedzi. Wiele osób nie przykłada dużej uwagi do wyglądu parceli, inne przeciwnie – zatrudnienie architekta krajobrazu czy projektanta ogrodu jest przez niektórych uważane za konieczność. Dziś podpowiemy Ci, w jaki sposób samodzielnie dołożyć swoją cegiełkę do wyglądu rabaty. No dobrze, może z niewielką pomocą producenta betonu architektonicznego. Zainspiruj się!

System nawadniania w komplecie z betonową donicą. Strzał w 10!

Każdy, kto lubi przebywać w pięknym otoczeniu i ma do dyspozycji swój własny ogród, z pewnością doceni estetykę i możliwości nowoczesnych elementów aranżacyjnych. Najlepszym przykładem takich wyrobów są donice z betonu architektonicznego. Brzmi zaskakująco? A jednak! Betonowe dekoracyjne bryły przybierają zjawiskowe kształty, od niesłychanie niskich i szerokich, aż po niespotykanie wąskie i wysokie – a przy tym w pełni funkcjonalne. Te naszej produkcji są dodatkowo wzbogacone w system nawadniania, zapewniający roślinom stały dostęp do wody. Kwiaty i krzewy same pobierają dokładnie tyle wody, ile potrzebują aby bujnie rosnąć. Przy tym my nie musimy się martwić regularnym podlewaniem: donica sprzyja komfortowej pielęgnacji roślinności różnego typu. W przeciwieństwie do zwyczajnych pojemników na kwiaty, betonowe modele donic pasują na taras, balkon, przestrzeń przed domem, jak i sam środek zadbanego ogrodu. To eleganckie i wytrzymałe wyroby, wykonane z betonu architektonicznego. Znakomicie komponują się z barwnymi kwiatami, a równie efektownie wyglądają w towarzystwie ciemnozielonych krzewów.


Prezentacja roślin godna podziwu. W naszej firmie VHCT króluje beton

Podczas, gdy my produkujemy donice z betonu architektonicznego, Ty możesz je zamówić do swojego ogrodu. Ale nie tylko! Dekoracyjne bryły, których przeznaczeniem jest zapewnienie roślinom idealnych warunków do wzrostu, świetnie sprawdzają się wewnątrz budynków. Można je zatem umieścić zarówno w reprezentatywnym miejscu na parceli lub w holu, salonie albo przy schodach – wszędzie tam, gdzie mamy trochę wolnego miejsca i uważamy, że warto byłoby wypełnić je roślinnością. Uporządkowane, eleganckie i zadbane kwiaty w takich donicach będą stanowiły nieszablonowy element wystroju. Jeżeli podobnie jak nas, Ciebie również fascynuje beton architektoniczny, daj mu szansę i zamów designerskie donice naszej produkcji. Gwarantujemy pierwszorzędną jakość i trwałość wyrobów, a także duży wybór modeli. Estetyczna i minimalistyczna donica betonowa z wkładem odmieni każdą przestrzeń. Przekonaj się i Ty!