Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Montaż płyt z betonu architektonicznego VHCT

CO DZIŚ ROBIMY ? MONTUJEMY BETON ARCHITEKTONICZNY W DOMU!

Panele z betonu architektonicznego to niewątpliwie oryginalne i efektowne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na elewacji budynku.

Szeroka oferta VHCT, sprawia że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla wielbicieli minimalizmu, polecamy płyty 2D w jednym z 14 kolorów do wyboru! Zaś dla zwolenników nowoczesnego designu stworzyliśmy ofertę paneli 3D liczącą obecnie pond 30 wzorów.

Bez względu, w której grupie jesteś na pewno zastanawiasz się nad tym jak wygląda montaż płyt z betonu architektonicznego VHCT?

Właśnie dlatego wraz z ekipą „CO DZIŚ ROBIMY” stworzyliśmy film instruktażowy, który w przejrzysty sposób objaśnia poszczególne etapy klejenia paneli.

Zapraszamy do oglądania!


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Twórcy kanału wybrali jeden z naszych paneli 3D – PB18 w kolorze B15. Na ścianach położono tynk cementowo-wapienny, dzięki czemu możliwe było klejenie płyt bezpośrednio do ściany. Przed montażem, ściana została oczyszczona z kurzu i odpowiednio zagruntowana, gruntem VHCT Perfect Grunt.

Płyty wolne od kurzu, piasku i wszelkich zabrudzeń zaimpregnowano impregnatem VHCT Beton Perfect Impregnat, który nie pozostawia widocznej połyskującej warstwy na płytach.

Do montażu, wybrano uniwersalny klej w tubce VHCT Concrete Connect. Klej jest gotowy do użytku, nie wymaga rozrabiania z wodą. Tubka jest zaopatrzona w wygodny aplikator co maksymalnie ułatwia montaż.