Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Minimalistyczny design – beton architektoniczny w łazienkach

Beton architektoniczny w łazienkach cieszy się stale rosnącą popularnością. Jego surowość i prosta forma pozwala stworzyć wyjątkowe eleganckie i minimalistyczne wnętrze. Beton architektoniczny to wyjątkowy materiał, który z powodzeniem wypiera nudne kafelki. Na jego korzyść przemawia wiele, a w szczególności łatwa obróbka i korzystna cena.

Wyjątkowa aranżacja łazienki z wykorzystaniem betonu architektonicznego

Dekoracyjny umiar wiedzie prym w branży wnętrzarskiej. Surowość i minimalizm wkradły się do nowoczesnych aranżacji. Idealnie w to podejście wpisuje się beton architektoniczny, który przez wielu uznawany jest za najmodniejsze wykończenie łazienek. Materiał ten jest bardzo oryginalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i posadzkach. Bogactwo kolorystyczne umożliwia wykorzystanie betonu architektonicznego zarówno do aranżacji w chłodnych, jak i ciepłych barwach. VHCT oferuje beton w wielu ciekawych kolorach i odcieniach: bieli, szarości, kości słoniowej. To co przemawia jeszcze na korzyść betonu architektonicznego to możliwość komponowania go z innymi materiałami m. in. szkłem, drewnem, a nawet płytami MDF. Dzięki temu beton architektonicznych w łazienkach daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. VHCT jako producent betonu architektonicznego oferuje płyty o różnych formatach i wymiarach, które pozwolą na perfekcyjne urządzenie każdej łazienki.


Ty i Twoja łazienka pokochacie beton architektoniczny

Łazienka nie jest wnętrzem najprostszym w aranżacji. Nudne kafelki różniące się jedynie kolorem i wzorem nie dawały większej możliwości na stworzenie wyjątkowego designu wnętrza. Beton architektoniczny szybko skradła serca wielu, a obecnie króluje w magazynach wnętrzarskich. Materiał ten z powodzeniem wypiera kafelki. Mnogość zalet beton architektonicznego sprawia, że jest to materiał nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też bardzo praktyczny. Zdecydowanym atutem betonu jest trwałość, łatwość w montażu i cena. Jesteśmy pierwszym producentem płyt z betonu architektonicznego w Polsce. Nowoczesne podejście do produkcji powala nam oferować beton z 30 letnią gwarancją. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty jakości, by zagwarantować klientom maksimum zadowolenia. Nasz beton architektoniczny wyróżnia się niesamowitymi walorami estetycznymi, które odmienią każdą łazienkę. Służymy swoją pomocą przy wyborze idealnego betonu do łazienki.