Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Łazienka w nowoczesnym hotelu tylko z betonem architektoniczny

Większość właścicieli hoteli dba głównie o wystrój recepcji, pokoi i restauracji. Myśląc, że to miejsca na które uwagę w pierwszej kolejności zwracają odwiedzający ich klienci. Nie jest to do końca prawda, gdyż większość z nich ocenia klasę hoteli patrząc przez pryzmat jakości łazienek. Niestety te pomieszczenia są często zaniedbane, aranżowane bez pomysłu, a nawet traktowane po macoszemu. Jak odmienić wygląd hotelowej łazienki, by cieszyła oko najbardziej wymagających?

Łazienka na miarę sukcesu

Podróżujemy coraz częściej zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Coraz częściej też w związku z tym korzystamy z noclegów oferowanych nam przez hotele. Baza noclegowa w kraju i za granicą powiększa się nieustannie. Zwłaszcza w miejscach wypoczynkowych i w wielkich miastach, które bez przerwy odwiedzane są przez turystów i biznesmenów. Powstają coraz to nowsze, ładniejsze i ekskluzywniejsze hotele. Jednak bez względu na to jak wytworne są hotele, ile mają gwiazdek, jedno powinno je łączyć, a mianowicie odpowiednio zadbane zaplecze sanitarne. Nie ma tutaj znaczenia to, czy łazienki są indywidualnie przydzielone do każdego pokoju, czy są one ogólnodostępne. To jak czują się w nich klienci będzie miało ogromne przełożenie na ocenę hotelu i to czy odwiedzający jeszcze powróci. Podróżni nauczeni są komfortu i tego właśnie oczekują od bazy hotelowej, z której korzystają. Menedżerom i właścicielom hoteli zależy na tym, aby goście czuli się dobrze, więc muszą dbać o każdy nawet najmniejszy szczegół. Łazienka jest istotnym elementem decydującym o wrażeniu, jakie pozostawi po sobie hotel.


Jaka powinna być łazienka?

To ważne pytanie, przede wszystkim łazienka hotelowa powinna być funkcjonalna i dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Tym bardziej aranżacja staje się nie lada wyzwaniem, bo jak jedno pomieszczenie dopasować do wielu różnych ludzi. Łazienka musi być zaprojektowana tak, aby zagwarantować komfort użytkowy potencjalnym gościom. Przyjęte rozwiązania powinny być praktyczne, a całość estetyczna i czysta, zaś forma wystroju możliwie prosta i minimalistyczna. Od lat głównie ze względów praktycznych ściany w łazienkach wykańcza się płytkami ceramicznymi. W wysokiej klasy hotelach używa się do tego też marmuru. Jest to oczywiście rozwiązanie bardzo kosztowne. Jeśli jednak chcemy uzyskać nowoczesny, praktyczny i elegancki wygląd możemy zastosować beton architektoniczny do łazienki. Ten modny materiał wyśmienicie sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i na posadzkach. Posiadamy w swojej ofercie zarówno gładkie płyty, ale także w wersji 3D w ponad 30 różnych wzorach i 10 różnych odcieniach kolorystycznych. Wieloletnie doświadczenie VHCT jako producenta betonu architektonicznego gwarantuje najwyższą jakość stosowanych komponentów, a co za tym idzie fenomenalny produkt końcowy. Przez lata udało nam się stworzyć własną linię chemii budowlanej, dlatego nasze produkty są naturalne i ekologiczne. Stosując beton architektoniczny do łazienki możemy osiągnąć niepowtarzalny efekt połączony z funkcjonalnością. Łazienkowe płyty betonowe wykazują odporność na wilgoć oraz dzięki odpowiedniej strukturze gwarantują bezproblemowe utrzymanie czystości.