Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Łatwa i przyjemna aranżacja przedpokoju. To możliwe!

Marzysz o idealnym wystroju wnętrz? Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoje mieszkanie było jedyne w swoim rodzaju. Chcesz aby wzbudzało podziw i zazdrość innych? To możliwe. Mawia się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego tak istotny jest wygląd przedpokoju w naszym domu. To właśnie on jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą odwiedzający nas ludzie. Niestety przedpokoje w mieszkaniach często są wąskie, małe, ciemne i nieustawne. Utrudnia to znacznie ich aranżacje. Szczególnie problematyczne bywa dobranie odpowiedniego materiału na pokrycie ścian. Jak powszechnie wiadomo ściany w przedpokoju szybko ulegają zabrudzeniom, dlatego większość ludzi stosuje tapety lub boazerie, aby wyeliminować potencjalne plamy i zanieczyszczenia. Na szczęście istnieje alternatywa dla dotychczas stosowanych materiałów. Choć może wydawać się to nieprawdopodobne idealny będzie beton architektoniczny.

Nowoczesność kontra tradycja

Przyzwyczajenie i wieloletnia tradycja powoduje, że najczęściej stosujemy w przedpokojach wspomniane już wcześniej tapety i boazerie. Jednak nasze 23 letnie doświadczenie w produkcji betonu architektonicznego, pozwala nam z pełną odpowiedzialnością polecić go Państwu do wykorzystania przy aranżacji przedpokoju. W swojej ofercie posiadamy ponad 30 wzorów płyt z betonu architektonicznego w palecie obejmującej 10 odcieni kolorystycznych. W naszej kolekcji znajdują się panele 2D oraz wyjątkowy hit panele 3D. Innowacyjny charakter trójwymiarowych paneli gwarantuje osiągnięcie niespotykanego i nietuzinkowego efektu wizualnego.


Lata doświadczeń to nasz atut

Bezwzględnym atutem oferowanego przez nas betonu architektonicznego jest technologia jego wytwarzania. Przez lata doświadczeń udało nam się wypracować najwyższe standardy produkcji, posiadamy własną linię chemii budowlanej, w tym impregnaty, grunty oraz kleje do beton. Produkujemy tylko z naturalnych surowców, dzięki czemu płyty są ekologiczne, a przez to bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Beton architektoniczny 120×60 oraz 60×60 daje możliwość swobodnej aranżacji i pozwala elastycznie dopasować płyty do każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu płyt 2D i 3D, zyskują Państwo nie tylko niezwykły wygląd swojego przedpokoju, ale także pewność jakości jaką daje udzielana 30 letnia gwarancja na produkowany przez naszą firmę beton architektoniczny.

Idealne rozwiązanie na długie lata

Wykorzystanie betonu architektonicznego w przedpokoju gwarantuje Państwu niepowtarzalny i elegancki wygląd pomieszczenia, ale także zapewnia wysoką jakość na długi czas. Zastosowana kolorystyka, nowoczesny design i długowieczność betonu architektonicznego daje pewność, że przedpokój będzie modny przez wiele lat. Stanie się unikalną wizytówką każdego domu i będzie cieszyć oczy właścicieli oraz ich gości.