Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Kreatywna aranżacja kuchni? Tylko z betonem architektonicznym!

Niegdyś beton architektoniczny kojarzony był tylko z loftami, obecnie od kilku sezonów cieszy się rosnącą popularnością, jako element do dekorowania wnętrz. Z użyciem betonu architektonicznego wykonuje się okładziny ścian, sufity, podłogi, a także blaty. Wiele osób decyduje się aranżować z jego wykorzystaniem kuchnie.

Elegancki i surowy wydźwięk betonu architektonicznego

Niezwykle popularnym ostatnimi czasem materiałem wykończeniowym stał się beton architektoniczny. Przez wielu projektantów uznawany za element dodający wnętrzu elegancji i estetyki. Bardzo często beton architektoniczny używane jest do wykończenia kuchni. Z jego zastosowaniem pomieszczenie to zyskuje minimalistyczny, a także nowoczesny wygląd. Odcienie szarości doskonale kontrastują z biało-czarnymi meblami, a także drewnem, szkłem i stalą nierdzewną. Beton architektoniczny w kuchni jest bardzo wdzięcznym materiałem, który prezentuje się estetycznie w różnych zestawieniach z innymi materiałami. Z jego użyciem możemy bez problemu nadać wnętrzu surowego i minimalistycznego wydźwięku. W ofercie VHCT mamy do wyboru panele 2D, które wprowadzą do wnętrza klasycznego, eleganckiego wyglądu, a także panele 3D tworzące niepowtarzalny, efekt wizualny przykuwający wzrok każdego obserwatora. Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam stworzyć ponad 30 wyjątkowych wzorów płyt z betonu architektonicznego. Dodatkowo dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną naszych produktów, by ułatwić dopasowanie właściwej barwy do każdego wnętrza.


Praktyczność betonu idealna do kuchni

Beton architektoniczny sprawdza się genialnie w takich pomieszczeniach, jak kuchnia ze względny na dużą odporność na zabrudzenia, a w szczególności te z tłuszczu. Dodatkowo materiał ten jest wysoce odporny na wilgoć, a także na uszkodzenia mechaniczne. Solidność betonu architektonicznego dodatkowo wpływa na jego popularność w doborze materiałów do aranżacji kuchni. Dodatkowa impregnacja powierzchni betonu sprawia, że materiał ten sprawdza się perfekcyjnie w kuchni. Beton architektoniczny jest doskonały do stworzenia ciekawej okładziny ozdobnej na ścianę. Sprawdzi się perfekcyjnie, jako materiał do wykończenia podłogi lub fartucha kuchennego. Będzie też ciekawym akcentem, jeśli zostanie użyty do stworzenia blatów kuchennych. Wykorzystanie betonu architektonicznego zależy od preferencji i pomysłu na kuchnię właściciela. VHCT służy swoją pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania do Państwa kuchni.