Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Klimatyczna łazienka dla miłośników długich kąpieli. Pomożemy Ci dobrać panele dekoracyjne do Twojego wnętrza! | VHCT®

Każdy, kto lubi klimatyczne, długie kąpiele przyzna, że wystrój łazienki jest bardzo ważnym elementem podczas aranżacji wnętrz w mieszkaniu. Co prawda nie przebywa się w niej aż tak często, jak w innych pomieszczeniach, jednak mimo to warto poświęcić jej tyle samo uwagi, co całej reszcie. W końcu wiele osób uwielbia spędzać tam czas – czy to podczas robienia makijażu albo brania kąpieli w ramach odpoczynku po ciężkim dniu. Jeśli chcesz, by Twoja łazienka była wyjątkowym, romantycznym pomieszczeniem, które będzie wyglądać jak z pięciogwiazdkowego hotelu – sprawdź nasze porady!

Modne, szare wnętrza czy urokliwy, przytulny kącik? To wszystko z pomocą betonowych paneli!

W modnych magazynach wnętrzarskich można znaleźć wiele projektów łazienek, w których zastosowano panele z betonu architektonicznego Wyglądają bardzo elegancko, szczególnie w połączeniu z białymi, opływowymi i bardzo prostymi urządzeniami, takimi jak wanna czy umywalka, oraz drewnianymi meblami. Żarówki LED, duże lustro oraz dopasowane kolorystycznie dodatki i łazienka jak z ekskluzywnego hotelu gotowa! W naszej ofercie znajdziesz panele dekoracyjne 3D i 2D, jednak niezależnie od tego co wybierzesz, pomieszczenie nabierze uroku. Naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie betonowej ściany tam, gdzie postawiliśmy lustro i umywalkę. Otrzymamy wtedy efekt trójwymiarowości, który jeszcze bardziej przyciągnie wzrok. Tak naprawdę to, czy chcielibyśmy elegancki, czy może bardziej przytulny efekt zależy od dodatków. Ciężka rama lustra, mosiężne figurki czy ciemne drewno to rzeczy, które można spotkać w ekskluzywnych hotelach, natomiast kolorowe ręczniki, barwne pudełka czy białe meble gwarantują dużo bardziej przytulny klimat.


Sprawdź naszą galerię wykonanych aranżacji i przekonaj się, czy to produkt dla Ciebie!

Beton architektoniczny do łazienki jest najprostszym możliwym sposobem na aranżację pomieszczenia. Nie potrzeba do jego montażu skompilowanych narzędzi i długich remontów. A dzięki temu, że już sam w sobie wygląda świetnie, wystarczy jedynie kilka minimalistycznych dodatków i mebli, by mieć wymarzoną łazienkę. Jak już wspomnieliśmy – instalacja naszych paneli dekoracyjnych jest bardzo prosta. Całą instrukcję można znaleźć na stronie VHCT, a jeśli wystąpi jakiś problem nasi specjaliści chętnie go rozwiążą! Ten produkt jest bezpieczny dla dzieci i alergików, więc nie musimy się go obawiać. Gwarantujemy, że efekt przekroczy Twoje oczekiwania! Sprawdź zdjęcia gotowych wnętrz, w których wykorzystano nasze panele 3D – dzięki temu łatwiej Ci będzie określić, czy to rozwiązanie dla Ciebie. Poza tym nasza galeria to kopalnia inspiracji, w której znajdziesz wiele pomysłów na własną, wymarzoną łazienkę!