Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Jodełka na ścianie – betonowa inspiracja

Jodełka – ten stylowy wzór to istny klasyk! Był i jest symbolem elegancji i szyku, jest również wyrazem artystycznego rzemiosła.
Wzór jodełki nie traci na popularności jako podłogowe płytki drewniane czy drewnopodobne panele. Któż z nas nie pamięta tego, obecnego niemal w każdym domu, ponadczasowego wzoru? Nie dziwi zatem fakt, że jodełka bezpardonowo wkradła się również w trendy ściennych płytek ceramicznych, układanych w łazience, przedpokoju czy w kuchni.
Dziś i my sięgamy po ten ciekawy, a jednocześnie klasyczny wzór. Tyle że w naszej wersji betonowych płyt jodełka VHCT stała się dodatkowo klasykiem z charakterem!
Choć sam wzór można ułożyć na kilka różnych sposób, to jednak my jodełkową inspirację zaczerpnęliśmy głównie z jodełki francuskiej (Chevron).


Ta francuska wersja to, naszym zdaniem, najciekawsza propozycja wśród jodełkowych kombinacji – elementy stykając się ze sobą w jednej linii pod katem 45° układają się w charakterystyczny kształt strzały. Dodatkowo jodełka francuska kojarzona była z luksusem i wymagała pieczołowitego montażu. Naszą jodełkę nie stanowią pojedyncze klepki, a całe moduły małych elementów tworzących płytę, którą łatwiej i szybciej będzie można montować na ścianie.
Jodełka w wersji betonowej z pewnością wpasuje się do wielu wnętrz. Jodełka od VHCT sprawdzi się we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Płyty można ciekawie łączyć ze sobą, zarówno te z szerszym wzorem, jak i te z drobniejszym. W układzie pionowym, o drobnej fakturze nadadzą wnętrzu lekkości i delikatności, wysmuklą również pomieszczenie. Idealnie pasować będą do wysokich i przestrzennych salonów, gabinetów czy sypialni. W mocnych lub nietypowych kolorach staną się wyrazistym i nieszablonowym akcentem wnętrza. Oczywiście mogą stać się również doskonałą częścią elewacji.
Wzór jodełki w betonowej propozycji od VHCT ma w sobie charakter i zdecydowanie. Jest wyrazisty i nowoczesny, a jednocześnie nieśmiertelny i pełen elegancji. Bądź pewny, że Twoje wnętrze z betonową jodełką od VHCT zyska oryginalność, przyciągnie wzrok i będzie inspiracją dla innych.