Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Jak elegancko i gustownie urządzić sypialnię?

Każde pomieszczenie w domu bądź mieszkaniu pełni ściśle określone funkcje. W pewnym stopniu to właśnie od przeznaczenia konkretnego segmentu zależy to, w jaki sposób będzie wykańczany i dekorowany. Wiadomo, że najbardziej reprezentacyjne miejsca – z bawialnią na czele – muszą prezentować najwyższą klasę. A co z sypialnią, gdzie przede wszystkim się odpoczywa i raczej nie wpuszcza gości? Otóż nie ma żadnego powodu, dla którego pokój z łóżkiem miałby jakoś odstawać od pozostałych zakątków. Udowadniają to realizacje VHCT z betonem architektonicznym na czele.

Stawiamy na nowoczesny, niepowtarzalny design. Trójwymiarowe płyty gwarantują fantastyczne rezultaty

Projektanci wnętrz coraz częściej stawiają na rozwiązania proste i funkcjonalne. Minimalizm cieszy się sporą popularnością także wśród naszych odbiorców… ale niektórzy mają przeciwne oczekiwania. Chcą, żeby ich sypialnia oddziaływała na zmysły efektownymi, skomplikowanymi wzorami oraz szeroką paletą barw. Nasz beton architektoniczny będzie idealnym wyborem w obu przedstawionych przypadkach. W katalogu VHCT posiadamy zarówno gładkie, solidne płyty, a także stylowo zaprojektowane panele, z pomysłowymi wzorami w kształcie figur geometrycznych oraz złożonych symboli. Na zdjęciu mamy model „pośredni”, łączący wyrazisty sznyt z trójwymiarową głębią. To panele z serii PB 13, które łatwo przystosować do własnej wizji. Bowiem równie dobrze wyglądają tak w poziomie, jak i przy montażu pionowym. A do tego trzeba podkreślić, że produkujemy ją w 10 zróżnicowanych wariacjach kolorystycznych, co jeszcze bardziej poszerza wachlarz możliwości.


Beton architektoniczny wygląda pięknie i jest bardzo odporny. Poznaj pełen katalog propozycji od VHCT

Obojętne, czy po przebudzeniu chcesz widzieć idealnie równo uporządkowane linie, czy lepiej zasypiasz w otoczeniu abstrakcyjnych kształtów, przypominających wytwory wyobraźni prosto z sennych marzeń. Wśród produktów VHCT z pewnością znajdziesz co najmniej kilka wzorów, które doskonale trafią w Twój wysublimowany gust i chętnie ozdobisz nimi swoją sypialnię. Poza widocznymi już na pierwszy rzut oka walorami dekoracyjnymi, beton architektoniczny najwyższej jakości posiada szereg zalet praktycznych. W tym miejscu z pewnością warto podkreślić nadzwyczajną trwałość betonowych paneli oraz intuicyjny system solidnego montażu. VHCT udziela gwarancji na bagatela 30 lat, a renowacja pokoju sypialnianego wcale nie musi trwać długo i wywracać całego życia do góry nogami. Chcesz dowiedzieć się więcej, może potrzebujesz fachowej porady? Czekamy na kontakt z Twojej strony!