Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Hotel Crystal Mountain

Kiedy tylko są powody do radości, lubimy się nią dzielić. Taką radością jest wkład VHCT w nowy kompleks hotelowy Crystal Mountain. Ten luksusowy i nowoczesny hotel w Wiśle to prawdziwa perełka Beskidu Śląskiego w standardzie 5* z malowniczym widokiem zarówno na góry, jak również na dolinę Wisły. To świetne miejsce na aktywny wypoczynek, spotkanie biznesowe czy relaks w przepięknych okolicznościach górskiej przyrody. Pierwszy taki hotel zlokalizowany w tej części Beskidów.


Mamy ogromną satysfakcję, że przy aranżacjach wybrano właśnie płyty VHCT, które również dodały hotelowym wnętrzom luksusowej szczypty. Specjalnie projektowane płyty betonu architektonicznego można zobaczyć na głównej ścianie w recepcyjnym lobby. Ponadto czarne płyty 3D upiększają przestrzeń basenu pływackiego Black Pool dodając osobliwego akcentu. Piękne ryflowane płyty w kolorze kości słoniowej zdobią natomiast salony kosmetyczne w strefie Dr Ireny Eris, marki łączonej ze smakiem i stylem. Nie dziwi zatem wybór naszych płyt. Ryflowa struktura płyt w połączeniu z ciepłym, dyskretnym oświetleniem, wprowadza bowiem wytworny klimat oraz niezbędną harmonię w salonach kosmetycznych.

Mamy nadzieję, że pobyt w tak eleganckim hotelu będzie niezapomniany. Tak, jak i niezapomniane są również akcenty płyt VHCT.