Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Hotel Crystal Mountain

Kiedy tylko są powody do radości, lubimy się nią dzielić. Taką radością jest wkład VHCT w nowy kompleks hotelowy Crystal Mountain. Ten luksusowy i nowoczesny hotel w Wiśle to prawdziwa perełka Beskidu Śląskiego w standardzie 5* z malowniczym widokiem zarówno na góry, jak również na dolinę Wisły. To świetne miejsce na aktywny wypoczynek, spotkanie biznesowe czy relaks w przepięknych okolicznościach górskiej przyrody. Pierwszy taki hotel zlokalizowany w tej części Beskidów.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Mamy ogromną satysfakcję, że przy aranżacjach wybrano właśnie płyty VHCT, które również dodały hotelowym wnętrzom luksusowej szczypty. Specjalnie projektowane płyty betonu architektonicznego można zobaczyć na głównej ścianie w recepcyjnym lobby. Ponadto czarne płyty 3D upiększają przestrzeń basenu pływackiego Black Pool dodając osobliwego akcentu. Piękne ryflowane płyty w kolorze kości słoniowej zdobią natomiast salony kosmetyczne w strefie Dr Ireny Eris, marki łączonej ze smakiem i stylem. Nie dziwi zatem wybór naszych płyt. Ryflowa struktura płyt w połączeniu z ciepłym, dyskretnym oświetleniem, wprowadza bowiem wytworny klimat oraz niezbędną harmonię w salonach kosmetycznych.

Mamy nadzieję, że pobyt w tak eleganckim hotelu będzie niezapomniany. Tak, jak i niezapomniane są również akcenty płyt VHCT.