Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Eleganckie biuro tylko z użyciem betonu architektonicznego!

Zarówno wielkie korporacje, jak i mniejsze firmy już od jakiegoś czasu zaczynają dbać o wygląd swojego miejsca pracy. W końcu pracownicy spędzają tam bardzo dużo czasu, a ponadto siedziba to miejsce spotkań biznesowych z klientami. Eleganckie wnętrze z pewnością dodaje profesjonalizmu. Mamy kilka sposobów na to, aby bez rozpoczynania większych remontów przerobić Twoje biuro na szykowne i nowoczesne. Czytaj dalej, a zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania!

Nie masz czasu na duży remont? Skorzystaj z dekoracyjnych paneli 3D!

Przede wszystkim należy zacząć od ścian – to właśnie one mogą sprawić, że wnętrze nabierze uroku. Jeżeli nie masz funduszy lub czasu na odmalowanie i wielki remont, naszą propozycją są panele 3D wykonane z betonu architektonicznego. Jest to wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje szyku i elegancji. Dzięki swojej surowej i minimalistycznej formie idealnie wpisują się w każdą przestrzeń, niezależnie czy chcesz je umieścić w sali konferencyjnej czy w swoim gabinecie. Na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele inspiracji. Tam, gdzie odbywają się spotkania i długie rozmowy z klientami warto postawić na jasne kolory, dzięki którym wnętrze będzie wydawać się większe i jaśniejsze. W naszej ofercie są dostępne takie minimalistyczne wzory, jak PB 15, które są stworzone z niewielkich kostek ułożonych pod kątem i nadają charakteru całemu pomieszczeniu. Jednocześnie nie rzucają się w oczy na tyle, by rozpraszać przebywających w nim ludzi. Jest to ważne także jeśli wybieramy płyty do pomieszczenia, w którym przebywają nasi pracownicy. Natomiast bardziej zaszaleć możemy na korytarzu, w poczekalni czy recepcji. Tam postawmy na mocne, efektowne aranżacje, jak KRYSZTAŁ PB 05.


Łatwy montaż paneli – nasi specjaliści rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości!

Posiadamy szeroki wybór wzorów i dziesięć kolorów, w jakich wykonujemy panele 3D. Dzięki temu bez problemu znajdziesz idealny model do swojego miejsca pracy. Dużym ich atutem jest poręczność i łatwość montażu. Na stronie internetowej naszego sklepu VHCT znajdziesz pełną instrukcję jak je zawiesić, a nasi specjaliści doradzą w doborze odpowiedniej techniki jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości. A w razie większych problemów sami Ci w tym pomogą, ponieważ nasza firma oferuje usługi i serwis powiązany właśnie z montowaniem płyt, między innymi docinanie, fazowanie pod kątem 45 st. czy impregnowanie płyt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i ofertą. Czeka nas owocna współpraca!