Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Elegancki kominek ozdobiony betonem architektonicznym

Nowoczesność, oryginalność i niesamowity efekt wizualny – to możemy uzyskać stosując beton architektoniczny w urządzaniu aranżacji wnętrza mieszkania. Dzięki temu, że posiada szereg zastosowań, zyskał uznanie wśród projektantów, którzy wychwalają jego zalety. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nadać swoim pomieszczeniom nietuzinkowego charakteru. Beton architektoniczny będzie przede wszystkim doskonałą ozdobą naszego kominku, który zyska wyrazistego i unikalnego stylu. Nic dziwnego, że do tego rozwiązania wykorzystywanego w aranżacji wnętrz przekonuje się coraz więcej osób. To doskonały sposób na stworzenie idealnego stylu. Firma VHCT posiada bogatą ofertę z zakresu betonu architektonicznego, do wyboru jest ponad trzydzieści oryginalnych wzorów, które sprawią, że nasz kominek zyska niepowtarzalnego wyglądu.

Gwarantujemy długoletnią eksploatację

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Ponadto proponujemy produkty w bardzo korzystnych cenach. Beton architektoniczny wykonywany jest z najwyższej jakości materiałów, przy wykorzystaniu najnowszej technologii, co wiąże się z tym, że jest niezwykle trwały i możemy cieszyć się jego długim okresem eksploatacji. Panele wytwarzane są z naturalnych surowców, co czyni je przyjaznymi dla alergików i zwierząt. Jesteśmy pewni wyjątkowości i solidności naszych produktów, dlatego naszym Klientom zapewniamy aż trzydzieści lat gwarancji. Warto zaznaczyć, że panele wykonane z tego typu materiału, świetnie komponują się, na przykład z drewnem czy szkłem, tworząc naprawdę niesamowity efekt wizualny.


Wybierz swój wyjątkowy styl

Beton architektoniczny na kominku, to w ostatnim czasie najpopularniejsze rozwiązanie, jakie stosuje się przy wykończeniu aranżacji wnętrza. Jesteśmy liderem w swojej branży, dla którego satysfakcja Klientów i świadczenie usług w oparciu o najwyższe standardy jest najważniejsze. Cały czas poszerzamy ofertę naszego asortymentu. Zajmujemy się kompleksową obsługą, od profesjonalnego doradztwa, po realizację zlecenia. Nasi wyspecjalizowani pracownicy służą pomocą w dobraniu odpowiedniego produktu do potrzeb Klienta. Jest w czym wybierać, oferujemy płyty z betonu architektonicznego w wielu wyjątkowych i nietuzinkowych wzorach oraz różnych wymiarach, które doskonale będą wyglądać na kominku. Dodatkowo przedsiębiorstwo VHCT proponuje panele w ciekawych barwach i stylowych odcieniach, między innymi bieli, szarości czy bardzo popularnej kości słoniowej, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową i wyjątkową ofertą.