Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Ekskluzywne lamele betonowe 3D

W ostatnim czasie lamele drewniane wiodą prym wśród okładzin ściennych. Przyznajemy – są to dość ciekawe i atrakcyjne listwy dekoracyjne. Minus tego trendu jest jeden –  królują już niemal wszędzie: we wnętrzach mieszkalnych, biurowych, lokalach gastronomicznych czy obiektach przemysłowych.

Jeśli i Tobie przypadły one do gustu, ale wciąż jesteś na etapie poszukiwań najlepszej aranżacji dla swojego wnętrza, mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Betonową, niepowtarzalną alternatywę dla lameli drewnianych! Betonowe lamele 3D.

Nasze lamelowe płyty to nowatorski produkt. Idąc za głosem dekoratorów wnętrz i spełniając oczekiwania  naszych Klientów prezentujemy absolutną nowość w dekoracjach ściennych.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Betonowe lamele to płyty z ryflowaną, regularną strukturą i formą. Z pewnością trwalsze niż ich drewniany odpowiednik. Te trójwymiarowe, unikalne płyty występują w bogatej kolorystyce. Możliwe jest montowanie płyt w poziomie, jak i pionie. Ich zastosowanie jest dość szerokie – mogą pełnić rolę nie tylko dekoracji wnętrza, lecz również przeznaczone są do montażu na elewacji. Mogą wypełnić całą ścianę lub stać się jej ciekawym akcentem. Dodatkowo nasze lamelowe panele wpłyną pozytywnie na akustykę wnętrza.

Jesteśmy przekonani, że nasze betonowe lamele 3D również staną się hitem aranżacji. Będą niecodziennym wykończeniem przestrzeni w domu, biurze czy lokalu. Podkreślą oryginalny charakter pomieszczania, wprowadzą niecodzienny klimat i sprawią, że efekt wizualny wnętrza wzbogaci się o czynnik „wow”. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach loftowych, minimalistycznych, nowoczesnych czy bardziej klasycznych i eklektycznych.

Zobacz naszą ofertę i podkreśl swój design lamelową inspiracją od VHCT!

Czy wciąż jesteś na etapie poszukiwań najlepszej aranżacji dla swojego wnętrza? A może właśnie już znalazłeś?