Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Domowe ciepło – czyli pomysł na ciekawy kominek

Dom bez kominka? Rzecz niemożliwa!

Kominek to jedno z piękniejszych, do tego z funkcją użytkową, miejsc domowej aranżacji. Konia z rzędem temu, kto się z tym nie zgodzi. Któż z Was nie marzy o ciepłym wnętrzu, ciekawej książce, dobrej herbacie, a w tle trzaskające płomienie w pięknym kominku! Pięknym, bo w Waszym domowym królestwie…  Zimowa aura za oknem z pewnością sprzyja tym marzeniom.

Marmury, cegły, łupki czy może kamienne okleiny? Na rynku dostępne są najróżniejsze propozycje. Jak zatem obudować kominek marzeń? Jak połączyć jakość z pięknem, użytkowość z estetyką?


Odpowiedź jest prosta – płytami betonu architektonicznego od VHCT. Kominki tradycyjne, zabudowane, narożne, z trójstronnym paleniskiem, czy też tło do eleganckich piecyków zwanych „kozami” – do każdego rodzaju z tych kominków, nasze płyty betonowe będą pasowały jak ulał. Ich prosta forma, fantazyjna lub surowa tekstura oraz naturalne piękno gwarantują, że Wasz kominek stanie się prawdziwym centrum domowego ogniska. Betonowe okładziny na kominek od VHCT bez dwóch zdań stworzą przytulny klimat i ocieplą wnętrze.

Kominek w tej oryginalnej obudowie świetnie wpasuje się nie tylko do aranżacji loftowych czy skandynawskich, lecz także idealnie odnajdzie się również w klasycznym czy nowoczesnym salonie. W naszym dość bogatym portfolio znajdują się proste formy 2D oraz nietuzinkowe płyty 3D o nieregularnej strukturze, w wielu odcieniach: bieli, szarości czy antracytu. Z powodzeniem sprawdzą się jako okładziny kominkowe: są odporne na podwyższone temperatury, wygięcia, pęknięcia czy nadmierną nasiąkliwość.

Spójrz na nasze realizacje. Każda z nich jest wyjątkowa!