Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Co to jest beton architektoniczny

Efektowny beton architektoniczny to niesamowity materiał, który odmieni Twoją aranżację

Beton architektoniczny poprzez swój surowy, minimalistyczny wygląd skradł serca już wielu. Z jego użyciem możemy nadać nowoczesności i elegancji praktycznie każdej aranżacji. VHCT to pierwszy w Polsce producent betonu architektonicznego. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć oryginalną kolekcję płyt z betonu 2D i 3D, które z powodzeniem sprawdzają się wewnątrz, jak i na zewnątrz. W celu przybliżenia Państwu tego wyjątkowego materiału, jakim jest bez wątpienia beton architektoniczny wyjaśnimy poniżej kilka najbardziej nurtujących kwestii.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Beton architektoniczny – co to jest?

Wielu Klientów zastanawia się co to jest beton architektoniczny. Pod tym pojęciem kryje się beton o gładkiej lub porowatej powierzchni. Mieszanka z jakiej powstaje beton jest kwestią indywidualną, uzależnioną od receptury i pomysłu inwestora. VHCT do produkcji betonu architektonicznego wykorzystuje jedynie naturalne surowce co potwierdzają liczne certyfikaty Beton architektoniczny jest elementem wykończeniowym charakteryzującym się wysoką jakością i estetyką wykonania. Parametry techniczne betonu uzależnione są od sposobu produkcji, a także receptury mieszanki wykorzystywanej przed producenta. VHCT poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży oferuje najwyższe parametry techniczne betonu. Wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu pozwala nam oferować najwyższą jakość asortymentu.

Beton architektoniczny – poznaj jego zastosowanie

Mnogość zalet, jakimi wyróżnia się beton architektoniczny wpłynęła na szerokie zastosowanie tego materiału. Beton architektoniczny wykorzystywany jest do tworzenia elewacji zewnętrznych budynków. Efektowne płyty betonowe zewnętrzne sprawdzają się nie tylko jako odpowiednie zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, ale też jako efektowna aranżacja bryły budynku. Płyty z betonu architektonicznego to hit w aranżacji wnętrz. Atrakcyjne panele 2D i 3D stanowią piękną ozdobę umożliwiającą pokrycie całej ściany lub jedynie wybranego fragmentu. Z betonu architektonicznego wytwarzane są też nawierzchnie do ogrodów i na taras ze względu na efektowność i funkcjonalność tego materiału. Bardzo popularne ostatnimi czasy stały się też donice z betonu architektonicznego, które umożliwiają atrakcyjne nasadzanie roślin.

Beton architektoniczny – gdzie go kupić?

Decydując się na beton architektoniczny zawsze zastanawiamy się gdzie go kupić. Produkty wykonane z tego materiału warto nabywać od sprawdzonych, doświadczonych producentów, gdyż tylko wtedy mamy pewność, że zakup spełni nasze oczekiwania. Nie warto inwestować w niepewne rozwiązania, które mogą nas rozczarować estetyką i jakością wykonania. Jeśli szukają Państwo rozwiązań z najwyższej półki jakościowej to zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.