Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny zatopiony w zielonej przestrzeni ogrodu

Aranżacją ogrodu zajmujemy się najczęściej na samym końcu prac wykończeniowych, czy remontowych, czasami wcale. Warto jednak o to zadbać i utrzymywać harmonię otoczenia domu wraz z jego elewacją i odnowionym, pięknym wnętrzem. Koncepcja wykorzystania betonu architektonicznego w przestrzeni naszego ogrodu, chociaż z pozoru mało znana z walorów zdobniczych, to niewątpliwie jest warta uwagi. Dlaczego? Najprościej byłoby powiedzieć, że właśnie ten rodzaj betonu będzie najodpowiedniejszym do wykorzystania w zewnętrznej części domowego obszaru. Po pierwsze jest to rodzaj materiału, który został wyprodukowany do specjalistycznego użycia – a więc do celów dekoracyjnych, ale jednocześnie stanowi solidne wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków oraz tarasów. Po drugie w związku z jego technologicznym zaawansowaniem i posiadaniem wyjątkowo praktycznych cech i właściwości, a więc mrozoodporności i wysokiej wodoszczelności.Przyjrzyjmy się zatem bliżej panelom 3D, płytom i doniczkom wykonanym z betonu architektonicznego.

Panele z betonu na ścianie tarasu- jak to wygląda ?

Przyzwyczajeni do tradycyjnego wyglądu tarasów, najczęściej zwracamy uwagę jedynie na płyty używane do wykładania podłóg. Jeżeli zależy nam na trwałej i trudno ulegającej uszkodzeniom podłodze, beton architektoniczny będzie trafionym pomysłem. Do tego łatwo zadbać o schludny wygląd płyt, bo bez problemu można utrzymywać je w czystości. Staną się one ozdobą nie tylko podłóg, ale również ścian tarasu, będąc niebanalną i oryginalną jego częścią. Świetnie prezentuje się użycie i połączenie płyt na podłodze z panelami 3D zamontowanymi na ścianie tarasu. Istotnym czynnikiem odgrywającym zasadniczą rolę, przy wykończeniach tarasów, balkonów, czy patio stanowi użycie materiału odpornego na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Beton architektoniczny produkowany przez VHCT – prekursora i lidera na polskim rynku w tej branży, spełnia najwyższe parametry techniczne, co przesądza o jego wysokiej jakości.


Solidne, monochromatyczne donice z betonu architektonicznego

Używamy go również do produkcji donic, które mogą być wspaniałym dodatkiem w domowym zaciszu lub ozdobą ogrodowych włości. Nie musimy również dłużej martwić się o podlewanie naszych ulubionych roślin, dzięki wmontowanemu systemowi wkładów nawadniających w donicach z betonu architektonicznego. Zapewnią one zatem nie tylko efektowną prezencję, ale także optymalną pielęgnację roślinom.

Profesjonaliści od betonu architektonicznego

VHCT posiada ponad 30 wzorów płyt i paneli 3D z betonu architektonicznego w palecie kolorystycznej obejmującej 10 odcieni. Jednocześnie zajmujemy się usługami i serwisem związanym z montażem płyt. Docinanie, fazowanie pod kątem 45 st., impregnowanie, dowóz do klienta i profesjonalne doradztwo to pakiet, który oferujemy łącznie z naszymi produktami. Zachęcamy do kontaktu i pytań – pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań i w zakresie montażu naszych produktów. Szukasz estetyki i nowoczesności świetnej jakościowo i niezwykle trwałej ? Postaw na beton architektoniczny!