Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny w salonie to sposób na nowoczesną elegancję

Salon to wyjątkowe miejsce w każdym domu, to tutaj spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia wypoczywając lub spotykając się z bliskimi. Urządzając tak istotne wnętrze chcemy osiągnąć efekt, który będzie cieszył nasze oko. Modnym i popularnym sposobem na aranżację salonu jest zastosowanie betonu architektonicznego. Jak wykorzystać ten nowoczesny materiał, by odmienić wnętrze? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Minimalistyczne aranżacje z betonem architektonicznym

Beton dekoracyjny niegdyś kojarzony tylko z industrialnymi wnętrzami obecnie wykorzystywany jest w nowoczesnych aranżacjach. Specjalna struktura betonu architektonicznego sprawia, że wygląda niezwykle estetyczne w salonach, kuchniach i łazienkach. Nie da się ukryć, że materiał ten ostatnimi czasy stał się bardzo modny, a projektanci bardzo chętnie wykorzystują go do tworzenia nowoczesnych wnętrz. Beton architektoniczny w salonie nadaje mu surowego, ale też eleganckiego charakteru. Tego typu aranżacje przypadną do gustu osobom ceniącym minimalistyczne wnętrza. Beton dekoracyjne perfekcyjnie komponuje się z biało-czarnymi meblami, a także szklanymi, stalowymi dodatkami. Ascetyczne piękno betonu pięknie prezentuje się również w zestawieniu z drewnem lub tekstyliami. Jak widać beton architektoniczny w salonie jest bardzo „wdzięcznym” materiałem do aranżacji. Jeśli zależy nam na stworzeniu nowoczesnego wnętrza jest to murowany strzał w dziesiątkę.


Gdzie położyć beton architektoniczny?

Z pomocą betonu dekoracyjnego możemy swobodnie zmieniać strukturę ścian tworząc bardzo oryginalny design. Betonem architektonicznym możemy ozdobić jedną lub nawet kilka ścian. W zależności od preferencji i upodobań możemy wybrać betonowe płyty 2D lub 3D. Trójwymiarowe panele betonowe możemy układać na różne sposoby tworząc bardzo kreatywny efekt wizualny. VHCT posiada w swojej ofercie ponad 30 modnych wzorów płyt z betonu architektonicznego. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną , która pozwoli dobrać idealny kolor betonu do każdego wnętrza. Warto zaznaczyć, że beton architektoniczne sprawdzi się nie tylko na ścianach, ale też na suficie lub podłodze. Materiał ten wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Beton architektoniczny jest też bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Wszystkie produkty od VHCT spełniają wyśrubowane normy, by gwarantować maksimum zadowolenia każdemu Klientowi. Na nasz beton architektoniczny udzielamy 30 letniej gwarancji! Służymy swoją pomocą przy wyborze najlepszych płyt z betonu architektonicznego do Państwa salonu.