Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton Architektoniczny w Salonie

Właścicielom kawiarni, restauracji, czy innych komercyjnych lokali i budynków zależy na odpowiednim podkreśleniu jakości świadczonych usług. Zatrudniając wyspecjalizowany personel i tworząc świetnie zorganizowaną strukturę organizacyjną osiągają wysoką klasę w swojej działalności. Jednak to co widać na pierwszy rzut oka, to przede wszystkim wystrój, aranżacja pomieszczeń, które oprócz walorów estetycznych winny harmonizować z charakterem miejsca.

Prestiż i elegancja, a styl wnętrza

Decydując się na wybór płyt betonowych koniecznie należy rozważyć ich kolor oraz wzór przestrzenny. W zależności od miejsca, w którym chcemy zastosować ten element wykończeniowy – w salonie urody, SPA, czy klubie muzycznym lub wnętrzach hotelowych, stopień natężenia koloru i wybrany odcień, rzutować będzie nie tylko na walory estetyczne, ale i samopoczucie potencjalnych klientów.

Nie bez znaczenia jest również wybór samego wzoru, który może wprowadzać lekkość, przestrzeń i oddech, bądź wręcz przeciwnie czynić środek kameralnym i zamkniętym. VHCT proponuje także rozwiązania neutralne, nienarzucające się, jak np. klasyczny model paneli 3D, PB 30 – Standard. Charakterystyczne dla niego są kuliste wgłębienia znajdujące się w narożnikach płyt, mające imitować części systemu montażowego. Rozmieszczono je typowo, jak w prawdziwym montażu, na płaszczyźnie gładkiego panelu. Sprawia to, że model ten daje szerokie pole zastosowań we wnętrzach o dowolnej stylistyce.


Futurystyczna przygoda

Interesująco prezentują się wnętrza w odważniejszej odsłonie, wykorzystującej geometryczne linie, wzory. Na uwagę zasługuje bez wątpienia wzór PB 27 Kor, złożony z poziomych i skośnych linii o różnych grubościach. Oprócz wzoru równie ważnym elementem jest dobór odpowiedniej kolorystyki. VHCT w swojej ofercie posiada aż 10 kolorów od głębokiego grafitu do przydymionej, złamanej bieli. Daje to zatem możliwości wykreowania dowolnej przestrzeni użytkowej bądź mieszkalnej, a bawiąc się nie tylko kształtem, formą, ale też barwami lub układając, mieszając panele 2D z 3D tworzymy nową rzeczywistość. Płyty betonowe z betonu architektonicznego zestawione z trójwymiarowymi panelami mogą urządzić wnętrze każdego lokalu, czy pomieszczenia.

 

Praktyczne informacje ułatwiające podjęcie decyzji

Wybierając rozwiązanie, jakim jest beton architektoniczny, przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na podmioty, firmy posiadające w ofercie ten materiał. Solidną bazę usługową oraz gwarancję jakości produktu bez wątpienia da nam producent płyt i paneli z betonu architektonicznego. Najlepiej zdecydować się na wybór firmy posiadającej odpowiednio długie doświadczenie w pracy z tym materiałem. VHCT jest pierwszym na rynku polskim producentem płyt z betonu architektonicznego, który ma za sobą ponad 23 lata doświadczeń. Udało nam się wypracować własną linię chemii budowlanej- zawierającą kleje, grunty i impregnaty. Jednocześnie sposób, metody produkcji uzyskały odpowiednie certyfikaty jakości CE i PZH. Wybór VHCT to najwyższa jakość betonu architektonicznego, kreatywne wzory i stonowane, eleganckie kolory.