Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny w restauracji – przepis na sukces

Co stoi za sukcesem lokalu gastronomicznego? Pyszne jedzenie, dobra lokalizacja i… wystrój, który ma przyciągać i sprawiać, że chcemy zostać na dłużej.

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach oprócz menu liczy się design. Wszystko ma ze sobą współgrać i tworzyć odpowiedni klimat. Coraz częściej jadamy „na mieście, wychodzimy na biznesowy lunch czy szybką kawę ze znajomymi. Zazwyczaj wybór miejsca pada na to które ładnie wygląda na zdjęciach, w drugiej kolejności zerkamy na to co oferuje w menu. Obecność lokalu w social mediach gwarantuje sukces. Lubimy chodzić do modnych miejsc, relacjonować spotkania ze znajomymi, robimy zdjęcia i dzielimy się nimi. Krótko mówiąc, nie ma lepszej reklamy niż rozpoznawalne wnętrze. Jednak stworzenie odpowiedniej przestrzeni nie jest łatwe, to nie lada wyzwanie dla każdego projektanta.


Trendy w wystroju restauracji, zmieniają się tak samo jak w wystroju mieszkań.

Dawniej w lokalach gastronomicznych królowały tapety, żywe kolory, tkaniny i dywany. Dzisiaj stawiamy na funkcjonalność i minimalizm. Szukamy ponadczasowych rozwiązań, łatwych w utrzymaniu, zgodnych z modą i naturą. Wybieramy naturalne materiały takie jak drewno czy beton architektoniczny, otaczamy się bujną roślinnością. Wnętrza lokali gastronomicznych muszą być przy tym funkcjonalne, każdy element ma swoje przeznaczenie. Tutaj nie ma miejsca na zbędne ozdoby, nieprzemyślane rozwiązania. Przestrzeń ma być wykorzystana w stu procentach i ma usprawniać pracę personelu. Tylko w taki sposób stworzymy miejsce w którym zarówno goście jak i pracownicy będą się czuć dobrze. Oto kilka zdjęć lokali gastronomicznych, które spełniają wspomniane założenia. Urządzone w nowoczesnym stylu z użyciem betonu architektonicznego VHCT, jednego z najczęściej wybieranych materiałów do industrialnych wnętrz. Produkt jest dostępny w wielu kolorach i wzorach, stanowi idealne tło dla rozmów, spotkań i pysznego jedzenia!