Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny – niebanalny sposób na aranżację wnętrz komercyjnych

Elegancja betonu architektonicznego sprawiła., że jest to designerski i nowatorski sposób na aranżację wnętrz komercyjnych. Restauracja, salon piękności, hotel, czy biuro we wszystkich tych miejscach dekoracyjne panele 2D i 3D z betonu architektonicznego wprowadzą powiew nowoczesności, który z pewnością spodoba się odwiedzającym klientom.

Beton dekoracyjny odmieni każde wnętrze

Beton architektoniczny od VHCT powstaje z użyciem wyjątkowej mieszanki stworzonej tylko z naturalnych surowców. Potwierdzeniem wysokiej jakości betonu są uzyskane prestiżowe certyfikaty. Beton architektoniczny zaskarbił sobie sympatię architektów i projektantów wnętrz stając się nowoczesnym elementem wykończeniowym. Odpowiednio przygotowany beton architektoniczny od VHCT stanowi estetyczny element dekoracyjny, który perfekcyjnie sprawdzi się we wnętrzach komercyjnych. Nie da się ukryć, że od jakości aranżacji zależy, czy dany lokal przypadnie do gustu Klientom, którzy będą z przyjemnością wracać do danego miejsca gwarantując tym samym sukces właścicielowi biznesu. Możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że beton stał się designerskim przebojem.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Kreatywne panele 3D, czy klasyczne płyty 2D?

Na popularność betonu architektonicznego wpłynęło wiele czynników. Beton dekoracyjny jest materiałem niezwykle odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nie sprawia też żadnych problemów w utrzymaniu czystości, dlatego z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w formie okładzin ściennych ale też blatów, ozdoby sufitów, czy podłóg. Beton architektoniczny możemy też spotkać w łazienkach zamiast tradycyjnych, nieco nudnych kafelek. VHCT jest pierwszym w Polsce producentem betonu architektonicznego. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować ponad 30 modnych wzorów. Dysponujemy panelami 2D o gładkiej lub porowatej fakturze, które zdecydowanie nadadzą każdemu wnętrzu klasycznego szyku. W naszym asortymencie znalazły się też panele 3D, które są designerskim hitem. Różnorodność faktur sprawia, że decydując się na okładzinę na ścianie z tego typu betonu nadamy wnętrzu nowoczesności i elegancji. Panele 3D tworzą niesamowity wizualny efekt, który przykuwa wzrok każdej osoby odwiedzającej dane pomieszczenie. W naszej ofercie dysponujemy panelami 3D i 2D w bogatej gamie kolorystycznej, która umożliwi dobranie idealnej barwy do każdej aranżacji. Panele 3D od VHCT perfekcyjnie sprawdzą się jako ozdoba hoteli, salonów piękności, biur, a także restauracji. Służymy swoją pomocą przy wyborze idealnego wzoru do każdego wnętrza komercyjnego.