Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny materiał aranżacyjny przyjazny środowisku

O tym, że remonty pochłaniają mnóstwo pracy i są czasochłonne, wie chyba każdy. Łazienki, chociaż są niewielkimi pomieszczeniami w domowej przestrzeni, wcale nie wymagają mniejszego nakładu pracy niż pozostałe kąty w mieszkaniu. Za to wisienką na remontowym torcie niewątpliwie jest jej wykończenie i zaplanowanie aranżacji łazienkowego wnętrza.

Tradycyjna, polska vs nowoczesna, komfortowa łazienka

Zestawienie takich przykładów urządzania łazienek nie jest przypadkowe. Każdy z nich zawiera zestaw charakterystycznych i typowych dla wybranego wystroju cech. Najbezpieczniejszym wyborem wydają się tradycyjne płytki, dobrane do stylizacji i kolorystyki łazienki. Klasyczne, stonowane barwy, czy kafelki z ozdobnikami, matowe lub z połyskiem wpisują się w standardowy wygląd większości znanych nam łazienkowych pomieszczeń. Jeżeli jednak pragniemy nadać mu nowocześniejszej, designerskiej prezencji warto zwrócić uwagę na te, w których użyty został beton architektoniczny. Wnętrza wykończone za pomocą tego materiału wyglądają zawsze wyjątkowo i niepowtarzalnie. Prostota, a zarazem elegancja są pierwszorzędnymi cechami narzucającymi się przy stosowaniu betonu architektonicznego. Jednocześnie umożliwia on nadanie łazience dowolnego charakteru, zawsze jednak z designerskim pazurem. Akcent w postaci płyt, czy paneli 3D może obejmować zarówno jedną ścianę w łazienkowym pomieszczeniu, jak być kombinacją, zestawieniem płyt i paneli z betonu architektonicznego, wykorzystanego w większości przestrzeni.


Niebanalne tło, czy przykuwająca wzrok „struktura ścienna”?

Armatura łazienkowa błyśnie nowym blaskiem, a pozostałe wyposażenie i meble łazienkowe zostaną za pomocą prostego środka, jakim jest beton architektoniczny do łazienki pięknie wyeksponowane. Wybierając beton architektoniczny, stawiamy na materiał o wyjątkowej wytrzymałości i trwałości. Firma VHCT na swój produkt daje aż 30 lat gwarancji!Nasze produkty powstają z naturalnych surowców, całkowicie bezpiecznych dla dzieci, alergików, czy zwierząt domowych. Dodatkowo oferujemy bardzo duży wybór płyt z betonu architektonicznego w różnych wymiarach i grubościach, a paleta kolorystyczna naszych materiałów obejmuje 10 kolorów.

VHCT – dlaczego my?

Kiedy już zdecydujemy się urzeczywistnić nasz pomysł i dokonać zakupu betonu architektonicznego, pojawia się pytanie, na jakie firmy warto zwrócić uwagę? Warto zaufać tym najbardziej doświadczonym w branży. Jesteśmy pierwszym w Polsce producentem płyt z betonu architektonicznego, możemy poszczycić się posiadaniem, własnej linii chemii budowlanej, zawierającej impregnaty, kleje i grunty. Jest to pokłosiem wieloletniej pracy z materiałem, jakim jest beton architektoniczny oraz wypracowaniem odpowiedniego składu poszczególnych preparatów. Nasza kolekcja płyt obejmuje ponad 30 wzorów, a takie bogactwo form, linii i kształtów może zaoferować naprawdę niewiele firm. Te z największą wyobraźnią i kreatywnością na pewno!