Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny – król nowoczesności i prostoty wyznaczający kierunek w aranżacji wnętrz

Jeszcze do niedawna budownictwo lat 60-tych, 70-tych i 80-tych bazowało na betonie. Wielkopłytowe budynki z tamtych lat cieszyły się jednak złą sławą, z uwagi na niską jakość zarówno użytych surowców, jak i wykonania.Na szczęście z biegiem lat technologia poszła znacznie bardziej do przodu – ku ulepszeniu samych materiałów, a także procesów produkcji. Beton obecnie wykorzystywany jest w wielorakich realizacjach. W zależności od miejsca i sposobu wykorzystania używa się różnych jego rodzajów. Wśród nich znacząco zyskał na popularności beton architektoniczny, charakteryzujący się funkcją dekoracyjną.

Beton architektoniczny- designerskie, futurystyczne wnętrza

Każde pomieszczenie, w którym zostaną wykorzystane płyty, panele 3D z betonu architektonicznego, zyskuje wyraźny charakter i powiew nowoczesności. Co ważniejsze poprzez wykorzystanie tego materiału nadajemy mieszkaniu, lokalowi, a więc miejscu jego położenia, indywidualny wyraz. Ma to szczególne znaczenie, gdy zależy nam na uzyskaniu designerskiej, ale gustownej i eleganckiej aranżacji wnętrza.


Beton architektoniczny – magnetyczne elewacje

Ten naturalny materiał znajduje również zastosowanie na zewnątrz budynków. Oprócz niewątpliwie efektownego wyróżnienia spośród innych budowli zyskujemy niezwykle odporne na warunki atmosferyczne wykończenie zewnętrzne budynku. Firma VHCT opracowała specjalną formułę betonu architektonicznego, który osiąga najwyższe standardy, parametry techniczne, jest mrozoodporny i wodoszczelny. Materiał ten cechuje ogólnie duża wytrzymałość i trwałość.

Beton architektoniczny solidne mieszkanie dla roślin

VHCT w swojej ofercie posiada również (poza stosowanymi wewnątrz i na zewnątrz płytami oraz panelami 3D) donice do ogrodu wykonane z betonu architektonicznego. Prostota formy, surowość i naturalność tego materiału, decydują o doskonałym wkomponowaniu się tych dodatków w bujną ogrodową roślinność. Donice z betonu architektonicznego mogą stać się domem dla roślin, który zasługuje na wyeksponowanie, a każda z nich wyposażona jest we wbudowany system nawadniający. Różnorodność rozmiarów i form pozwala na wybór tych najbardziej odpowiednich, a zachowanie monochromatycznych barw umożliwia dowolne zestawienie donic z meblami ogrodowymi lub wyposażeniem domowym.

Co dajemy w pakiecie z naszymi produktami?

Najwyższej jakości płyty betonowe ozdobne na ścianę, panele 3D, materiał na elewacje, czy donice do ogrodu – to wszystko znajduje się w naszej ofercie. Lata doświadczeń umożliwiły wypracowanie materiału spełniającego najwyższej jakości parametry, przekładające się na jego trwałość i wytrzymałość. Dzięki temu możemy dać na nie 30-letnią gwarancję! Do tego działamy szybko – w terminie max. 3 dni realizujemy zamówienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zainspirować się, czy podejrzeć ciekawe projekty i rozwiązania, zapraszamy do kontaktu.