Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny jako aranżacyjna alternatywa dla salonu SPA

Stresujące życie, ciągły pośpiech, permanentne zmęczenie i brak czasu na relaks powoduje, że Polacy coraz chętniej korzystają z usług salonów SPA. Dzięki oferowanym tam zabiegom możemy odpocząć, odreagować i poprawić wygląd naszego ciała. W związku z tym na rynku pojawia się coraz więcej przeróżnych salonów, prześcigających się w jakości i innowacyjności proponowanych usług. Jednak nie tylko oferta zakładu jest istotna, równie ważny jest jego wystrój. Potencjalni klienci wchodząc do SPA muszą poczuć się w nim komfortowo. Wygląd wnętrz powinien przyciągać i dawać poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie być elegancką wizytówką salonu. Na temat urządzania i aranżacji wnętrz salonów SPA napisano już wiele poradników. My chcemy zaproponować coś zupełnie nowego, innowacyjnego, coś czego nie zapewni nikt inny.

Dobre pierwsze wrażenie to podstawa

Nie da się zaprzeczyć, że pierwsze wrażenie w każdym biznesie stanowi klucz do sukcesu. Często pierwsze sekundy wizyty klienta decydują o tym czy skorzysta on z naszych usług. Otwarcie należy powiedzieć, że każdy kto przychodzi do salony SPA ma ochotę obcować z pięknem i luksusem w komfortowych warunkach. Nikt nie podda się zabiegom w zakładzie, którego wygląd odstrasza i nie daje poczucia ekskluzywności. Dlatego tak ważny jest styl wnętrz i harmonijny wystrój. Aby osiągnąć efekt elegancji przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiedni i nietuzinkowy wygląd powierzchni ścian. Zapewnić go mogą produkowane przez nas dekoracyjne panele 3D z betonu architektonicznego. W swojej ofercie posiadamy ponad 30 wzorów płyt. Panele 3D możemy swobodnie łączyć z panelami 2D, co daje ogromną ilość możliwości aranżacyjnych. Z kolei nowoczesny i minimalistyczny wygląd betonu architektonicznego gwarantuje ponadczasowy design.


Naturalność to gwarancja sukcesu

W przypadku salonów SPA niezwykle ważna jest naturalność zastosowanych przy wystroju materiałów. Gabinety SPA to miejsca, które mają zapewnić swoim gościom dobre samopoczucie oraz odpowiednie warunki sanitarne. Nasze dekoracyjne panele produkowane są z naturalnych komponentów, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. Beton architektoniczny produkujemy już od ponad 23 lat, posiadamy własną linię chemii budowlanej dlatego śmiało możemy ręczyć, że jest w pełni bezpieczny nawet dla dzieci i nie powoduje reakcji alergicznych. Zastosowana kolorystyka paneli 3D powoduje, że świetnie łączą się z wszelkiego rodzaju meblami oraz dodatkami. Daje to możliwość swobodnej aranżacji całego wnętrza. Natomiast przy modyfikacji wystroju nie jest konieczna zmiana wyglądu ścian.

Wyeliminuj konkurencję

Nie jest tajemnicą fakt, że większość klientów kojarzy poziom usług Salonu SPA z jego wyglądem zewnętrznym. Jeśli wystrój wnętrz jest ekskluzywny klienci uważają, że usługi będą także wysokiej jakości. Jest to kolejny argument, aby aranżacją salonu zająć się ze szczególną dbałością. Bez wątpienia oryginalny, niepowtarzalny wystrój wnętrza będzie atutem, który pozwoli wygrać z konkurencją.