Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny – idealny wybór materiału na elewacje

Nowoczesny design wkradł się w sferę nie tylko aranżacji wnętrz, ale też podejścia do zewnętrznego wyglądu budynków. Materiałem do wykończenia fasad, który wiedzie obecnie prym jest beton architektoniczny. Mnogość kolorów i rozmaite faktury dają nieograniczone możliwości w kreowaniu elewacji budynku.

Kreatywna elewacja? Tylko z betonu architektonicznego!

Minimalizm jest bardzo pożądany w nowoczesnych aranżacjach, dlatego beton architektoniczny na elewacje, tak szybko zaskarbił sobie przychylność wielu osób z branży. Beton niegdyś kojarzony z przemysłowymi wnętrzami obecnie wiedzie prym wśród wyjątkowych sposobów na wykończenie fasady budynku. Materiał ten może przybierać bardzo różnorodne formy. W sprzedaży znajdziemy gładkie płyty z betonu architektonicznego, które nadadzą budynkowi klasycznej elegancji. Nie brakuje też płyt, których struktura imituje kamień lub drewno. VHCT oferuje też bardzo kreatywne rozwiązania w postaci płyt 3D. Stworzyliśmy ofertę ponad 30 modnych wzorów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Dodatkowo fasada z betonu architektonicznego może przemycić elementy promujące daną firmę poprzez naniesienie na płyty logotypu danego przedsiębiorstwa. Oprócz różnych struktur beton architektoniczny na elewacje umożliwia wybór różnorodnego wykończenia powierzchni. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać płyty gładkie lub porowate.


Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń: (+48) 781 70 70 74

Beton VHCT to perfekcyjna estetyka na lata

Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam wypracować innowacyjną technologię produkcji betonu architektonicznego. Nasze produkty spełniają wysokie normy i zachowują piękny wygląd przez wiele lat. Jesteśmy pewni jakości naszego betonu architektonicznego, dlatego dajemy 30 lat gwarancji. Płyty na elewacje na elewacje jest ognioodporny i mrozoodporny. Nasze produkty nie są podatne na wpływ promieni UV. Produkty VHCT są łatwe w montażu i obróbce przez co ich instalacja na fasadzie jest niezwykle prosta. Gwarantujemy, że produkty VHCT odmienią wygląd każdego budynku. Beton architektoniczny na elewacje to trwały i korzystny cenowo materiał, który jest kwintesencją nowoczesnego designu. Nasi specjaliści służą swoją pomocą przy wyborze najlepszych płyt z betonu na elewację. Zapraszamy do kontaktu już teraz.