Loading page icon VHCT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą
ofertą, aby odkryć, jak możemy spełnić
Twoje oczekiwania w zakresie
betonowych rozwiązań.

Beton architektoniczny idealny do modnego ogrodu

Aranżacja ogrodów rządzi się swoimi prawami. Elementy używane na otwartej przestrzeni muszą być nie tylko estetyczne wizualnie, ale przede wszystkim wyróżniać się trwałością, łatwością w utrzymaniu czystości i praktycznością. W te cechy idealnie wpisuje się beton architektoniczny, który coraz częściej gości w nowoczesnych ogrodach.

Efektowne aranżacje ogrodu z betonem dekoracyjnym

Ostatnimi czasy beton architektoniczny stał się bardzo modny. Do tworzenia aranżacji wykorzystuje go coraz większa liczba projektantów. Nie jest to materiał, który sprawdzi się tylko wewnątrz budynku. Wykorzystanie odpowiednich mieszanek sprawia, że beton architektoniczny z powodzeniem sprawdzi się również na zewnątrz w ogrodach i tarasach. Materiał ten jest bardzo praktyczny, gdyż wykazuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dodatkowo beton architektoniczny jest mrozoodporny i wodoszczelny. Połączenie tych kilku cech sprawia, że nadaje się on idealne do produkcji okładzin, donic, a nawet mebli ogrodowych. VHCT jest pierwszym w Polsce producentem betonu architektonicznego. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć beton architektoniczny spełniający najsurowsze normy w bogatej gamie kolorystycznej. Nasi projektanci stworzyli niepowtarzalną kolekcję ponad 30 różnych wzorów paneli 2D i 3D.


Beton architektoniczny sprawdzony na okładziny

Klasycznej elegancji każdemu ogrodowi nadadzą betonowe okładziny ścienne. Szarości tego materiału idealnie wkomponowują się w zielone przestrzenie stanowiąc atrakcyjne wizualnie element dekoracyjny. Jeśli zależy nam na kreowaniu modernistycznego klimatu w naszym ogrodzie postawmy na proste kształty okładzin z betonu architektonicznego. Wybierając wysokiej jakości materiał sprawimy, że wykończenie będzie prezentować się bardzo naturalnie w przestrzeni ogrodowej. Beton architektoniczny jest rozwiązaniem idealnym do aranżacji dla osób ceniących rozwiązania minimalistyczne lub awangardowe. Okładziny z betonu idealnie wpisują się w nowoczesne trendy i pięknie współgrają z meblami i dodatkami wykonanymi z drewna, szkła lub stali nierdzewnej.

Efektowne donice z betonu architektonicznego

Zadbana roślinność jest nieodłącznym elementem perfekcyjnego ogrodu. I w tym zakresie możemy wykorzystać beton dekoracyjny. VHCT wprowadził do swojej oferty wyjątkowe donice z betonu architektonicznego. To bardzo nowoczesny produkt, który idealnie sprawdzi się w ogrodach i na tarasach. Produkowane przez nas donice z betonu architektonicznego wyróżniają się wysoką estetyką i jakością. Gwarantujemy, że wszystkie donice są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznego. To produkty trwałe, wodoszczelne i bardzo stabilne. W każdej donicy zamontowany jest innowacyjny system nawadniający, który pozwoli utrzymać roślinność w doskonałej formie. W naszym asortymencie znalazły się donice z betonu architektonicznego w różnych kształtach i rozmiarach. Gwarantujemy, że każdy znajdzie idealny produkt do swojego ogrodu.